Plugovi-dodaci

Da li je neko stavljao na Vogel noot plugove pretpluznjake izradjene u srbiji, mislim na hudjikove ili plamenove? cena za originalne je 140 eura + PDV sto je po meni preskupo?
 
Je l zna neko gde ima da se kupi tocak za plug imt756? ali neki dobar i valjan....posto sam prosle god kupio od nekog 'kovaca' na vasaru u Temerinu koji ih navodno pravi i bukvalno mi se raspao lezaj a tocak sav izlupao...::jako_besan::
 
Zapamtio sam ga ja a imam i njegov broj...naicicu ja na njega...jbg, nisam imao nikoga da ide samnom koji se doznaje, pa sam sam isao i naseo...ali na greskama se uci, nova skola!
 
Ovo je odlicna stvar,ali ne verujem da ima kod nas da se kupi.Izvodljivo je verovatno napraviti,ali ne vidi se bas najbolje
 
Ja sa imao gumeni točak na Rabe obrtaču, nikad nije problema sa lijepljenjem a nisam imao ni čistač. Najvećio dio otpada sam od sebe jer teret pluga "žvaće" gumu.
 
Ljudi da li je neko pokausao ili ima li smisla stavljati prdpluznik na imt jednobrazni plug + imt 539?
 
Raonici spremni za zimsko :osmeh:
kovac otkovao 600din komad
e sad elektrode za tvrdo navarivanje uze sam 2 vrste.
ovaj u sredini i jos jedan je navaren elektrodom od 4mm koja kosta 350din i taman jedna ide po raoniku.
druga dva krajna sa slike elektrodom od 3,2mm koje kostaju 1kg 350 i ima ih za 6 raonika.

attachment.php

attachment.php


evo razlike u elektrodama, ukupna sirina cetvorke je 10mm, a ove od 3,2mm ukuna sirina 5mm
attachment.php
 
Kupio samdanas prevrtace za755 firme Plamen,Srbobran.Sta mislite o kvalitetu njihovih proizvoda
 
Nazad
Vrh