Plugovi-dodaci

Zna li neko da li ima da se nabave daske za plug IMT 751 /20 12 coli ili se koriste od nekog drugog pluga?
 


---------- Poruka napisana u 20:29 ---------- Prethodna poruka je at 20:02 ----------

Tako sam ja i video.Jedan točak od sunca na dvobraznom plugu.
bice i slika kad je uspem postaviti
 
Poslednja izmena:
Pošalji je meni na mail, ak drugačije neide, pa ću ja postaviti...
 
lepo to izgleda ali ovde nema mase kao u kukuruzu i to nisu tanjiri umesto pretplužmjaka već umesto deflektora

a majstor bi možda trebao da stavi kopir točak
 
plug2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]Hvala kologa jedino si ti hteo da mi objasnis pravi si covek!mislio sam da na ovom forumu ima vise solidarnosti,ali prevario sam se.Ovo je moj plug imt 756 3*30 koji radi kao i vogel noot l950 cak sta vise belarus 820 ga lakse vuce od vogela:cool:
plug1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
plug3.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]Raonici su zavrsili za ovu godinu dogodine novi dolaze.
 
Mogu da vam kazem da nisu od hudjika ako nekog zanima moze na PP.inace plug radi savrseno rus ga vuce igra se sa njim,gledao sam razne plugove i mogu reci da ni jedan nema ovako povjene daske jako lepo zaorava i slaze samo je problem u kukuruzovinistu,zbog velike lisne mase gusi nizak je .Mada sam prosle godine sve zaorao sa njim ali bilo je kise pa je kukurzovina nakisla i pocela da truli,ni jedan (čapur)koren kukuruza se nije video,a imam jedno mesto gde je kombajn radio kukuruz i nije imao tarup tu njivu sam zapalio ali su ostale stabljike kada sam uzorao sa ovim plugom ni jedna se nije videla.Plug je predobar samo da je vislji.
 
Mozda Hudjik nema na sajtu ali prodaje..oko 30 evra je deflektor sa nosacem i srafovima.

Kod 756 a posebno kod modela .30 samo kompletne glave bez vratova valjaju..sve ostalo je jako slabo sa traktor od 80ks sa predjom vucom u srednjoj zemlji.
 
Mozda Hudjik nema na sajtu ali prodaje..oko 30 evra je deflektor sa nosacem i srafovima.

Poslednji put kad sam bio na temerinskom vašaru sam baš pitao za te deflektore, i dobio odgovor da takve deflektore imaju samo za 757, ali ne i za 756 plug.
 
Nazad
Vrh