Plugovi-dodaci

Misliš na ovako nešto ja sam ih stavio pošto sam produžio rastojanje između glava , i mogu reći samo jedno, koje ovo izmislio svaka mu čast, otpor se nemože porediti sa otporom koje stvaraju pretplužnjaci.Malte ne traktor i ne oseti.


1zlxkbp.jpg
jesu to ravni diskovi ili tanjiri

uslikaj malo sa strane
 
to su original tanjiri sa vadilica za repu ,znači zakrivljeni ,stim da je prvi sa okruglim prihvatom( šteluje se ugao) a drugi je već otkovan na ugao ,slikaću kasnije pa ubaciti jer sad nemam vremena ,ovu sliku sam jedinu imao naslikanu, ali ću slikati naknadno kasnije.
 
Nije Kloki, nego Markokurjegaprodužavao.... Evo ovde piše:
Misliš na ovako nešto ja sam ih stavio pošto sam produžio rastojanje između glava , i mogu reći samo jedno, koje ovo izmislio svaka mu čast, otpor se nemože porediti sa otporom koje stvaraju pretplužnjaci.Malte ne traktor i ne oseti.


1zlxkbp.jpg
 
markokurijega kako si produzio rastojanje izmedju glava?ubaci slike gde se vidi.interesantno je to jer kad imapreko10t/ha onda jako moze da gusi
 
Sve objašnjeno i uslikano imaš u temi "plug - osnovna tema" na strani 135. Sutra bi trebalo da idem na oranje pa ću probati snimiti da vidite, kako se ponaša plug sa ovim tanjirima inače idem na njivu gde je kukuruz usled oluje polegao pa je dosta mase ostalo na zemlji.
 
Nazad
Vrh