Plugovi-dodaci

Ipak je lepse gledati nesto lepo, nego nesto nakaradno pa makar se i celo selo jedilo.
 
I meni su tako nešto nudili da kupim, ali sam razgodio.Em mi se baš i na sviđa, em sam ku...e sreće, ja bi odma tu gumu probušio.
 
kad vam je tanka kukuruzovina nije ko u vojvodini debela ko ruka
 
Mala pomoc,cale je kupio za plugove IMT 755,daske su se pojele napred,pa me interesuje da li se daske seku i vadi se deo na cije mesto dolaze novi komadi sa slike koji se usafljavaju,ili ide preko daske?

2eyyzb8.jpg
 
Ti umetci su odlicna stvar... kad se malo pojedu, dva sarafa odvrnes, skines ih, navaris cela tvrdom elektrodom, vratis ih na mjesta i teraj dalje...

Preporodio sam se otkad sam na 755 ubacio ova cela, nema vise krparije...
 
Kupio cale u Cacku kod Selaka proletos,ne znam koliko je platio.Jedne stare 755 sam navarivao,imao neku staru istanjenu dasku,pa isekao 2 komada,i stavio preko pa zavario.
A dali bi falilo sta ako bih uzeo duze safove i stavio umetak preko daske da je ne secem?

---------- Poruka napisana u 18:56 ---------- Prethodna poruka je at 18:51 ----------

Jos nesto,razmisljao sam da napravim deflektore od kamionskih sirokih gibnjeva,zavarim 2 safa sa unutrasnje strane i ako treba zagrejem i iskrivim koliko treba...
 
Nemoj nalepljivati jedan preko drugog,samo je veci otpor pri oranju i teze se vuce plug.
Ima jedan problem,pucace ti stalno ti srafovi sto ih zavaris na gibanj,a da izbusis tesko,jedino brenerom.
 
Nazad
Vrh