Plugovi-dodaci

Ma ima on i to samo mu nije narastao.....(kod nas su dajčeve zvali mali Džondir)

I ti kao bivsi vlasnik pluga cutis o mojoj investiciji u pravcu tockova za plug?
Meni to nije trebalo..... Ursus je to ispratio sa plivajučim i bez točkova!
 
Poslednja izmena od urednika:
Veoma smešno..... Da imam traktor za njega, vraga bi ga prodavao.....
 
Momci, ajde da vas pitam nesto, jer vjerujem da ce netko do vas znati odgovor.

Danas sam na otpadu kupio dva kompletna pretpluznjaka koji su dosta poderani, ali sam ih dobio skoro pa za badava. imaju i one "guzve" za montiranje skup s maticama, sve kompletno, no nema veze...

Koliko kostaju nove daske i raonici za pretpluznjake u PLAMENU ili kod hudjika, tako svejedno... mislim da su tjela pretpluznjaka ista kao kod hudjika, ali nisam siguran. bit ce slike veceras ili sutra...
 
Slagat cu si plug samo za natjecanje u oranju. ove godine su mi i suci i promatraci rekli da su mi falili samo pretpluznjaci i jos malo uvijenije daske. trazit cu preko zime IMT 754 plug koji ima kverneland glave i pomicna crtala, staviti na njega tocak i pretpluznjake, pa da vidimo kako ce onda ici...

Nisam bas direktno tvrdio da su deflektori bolji od pretpluznjaka, nego sam rekao da su jeftiniji, ekonomicniji, manje je s njima problema i samo ih jednom nastimas i teraj, a pretpluznjake moras timati po visini, po duljini ispred iza brazde, znaju stopati ako su nepravilno podeseni, ali bolji posao odradjuju.
 
Kazu,krezubavi raonik...
photo0087.jpg
 
Radio sam sa par ovakvih raonika ,nisam primetio razliku u odnosu na standardne.
 
Nazad
Vrh