Plug - osnovna tema

Не зеза већ се о са две тачке на немачком (ö) најприближније изговара као е (наместиш уста за о а изговориш е). Сви код нас кажу потингер али овако како је Зорге написао је исправно.
 
Има код мене у Мокрину, тј. знам да је било до пре пар дана.
 
Možda će biti kod mene jedan za prodaju.Ima crtalo, deflektore, dobri raonici, nema točak, odlično stanje, prvi vlasnik.
 
Сви код нас кажу потингер али овако како је Зорге написао је исправно.
Ма није то, него ми је привукло пажњу да је Аца употребио мало другачију транскрипцију те речи од оне од које сви користимо, па сам помислио да се зеза, па сам му и поставио оно питање, да ли је добио "лаки ПЕТИНГер".?

Овај омладинац, Раша, је одма' провалио "шта је писац хтео да каже". :ROFLMAO:
 
Ja kupio Ebergartd 120 onaj sa oglasima. Visina 80 razmak 100. Ljudi moji i odmah je testiran. Preorao je asvaltni put
Ovo me podsetilo na onu koviljsku priču. Kaže otac sinu nemoj večeras da zaglaviš idemo ujutru da oremo. Ovaj naravno došao ujutru kući. Taman lego, otac ga budi da ustaje da idu na njivu. Ovaj nekako ustade i sednu oni svaki u svoj traktor i u koviljski rit da oru. Kaže, ovom malom se toliko spavalo da je zaspao za volanom i tako prešao i opičio brazdu preko Dunava! Kažu ljudi da i dan danas brodovi štrucnu na tom mestu gde je ovaj pustio brazdu!!

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh