Plug - osnovna tema

Mislim, I ja ih imam, pa zato se i dajem za pravo da kažem da su krš.. Da služe svrsi, i služim se pristojno sa njima, al brate ne za te pare pobogu brate
 
Raonik, tj napadno ugao njegov, oblik i veličina daske i kako prevrću brazdu, mekani zlo jedno, još nisam video imt plug da nije sedlast iza piramide..
 
Raonik, tj napadno ugao njegov, oblik i veličina daske i kako prevrću brazdu, mekani zlo jedno, još nisam video imt plug da nije sedlast iza piramide..
Zemlja koju miladin ore se moze orati bez daske i plazova i opet bi bilo dobro oranje. Njegov traktor moze komotno u njihovoj zemlji vuxi 3 brazde 14 cola.
Miladine ne komplikuj sebi zivot, kupi 3 brazde a taj ostavi za manji dajc. Gde ces prekrajati nov plug . Mani se slobodana i interkomerca.
 
Imao sam prilike nekoliko puta orati sa imt plugom 755 i 756. Tada sam rekao sebi imt plug nikad u moje dvorište. 40 g sam orao sa pomičnim Slovenačkim plugom 2x10 coli. Nije ni on neka sreća ali je bar bolje zaoravao. Ovaj fop uparen sa deflektorima sarane sve što je gore. Orao sam duboko oranje gdje ima trave po metra pa žena posle oranja nemože da nađe ni za supe da začini, ulazio sam u njive gdje su orali imt plugovi pa obiđem koji krug pa se vide dvije potpuno druge slike zaoravanja.
 
Zemlja koju miladin ore se moze orati bez daske i plazova i opet bi bilo dobro oranje. Njegov traktor moze komotno u njihovoj zemlji vuxi 3 brazde 14 cola.
Miladine ne komplikuj sebi zivot, kupi 3 brazde a taj ostavi za manji dajc. Gde ces prekrajati nov plug . Mani se slobodana i interkomerca.
Zemlja nije meka Drinska malo je tvrđa od Drinske ali nije ni preteška. Ove godine fergo ore duboko sa 755.2 do 25 cm.
 
Zemlja nije meka Drinska malo je tvrđa od Drinske ali nije ni preteška. Ove godine fergo ore duboko sa 755.2 do 25 cm.
Ma sta tvrdja, tvrdja je kad 82ks umire sa leopardom 2 brazde 14 cola. Kacao sam dubicu 3x14cola za 75 ks duplak u duplo tezoj zemlji nego kod tebe i ide 7 godina vec bez problema. Ti mozes tu svoju sa gredom orati, garantujem.
 
Da, UN 300 su na 756, a na 757 su UN 350 vogelove daske (tj komplet su vogelove plužne glave, samo je ram IMT konstrukcija).
 
Nazad
Vrh