Plug - osnovna tema

Kako da ne nosio bi ga lako,moj trobrazni rabe je tezak 550kg,ako ti je hidraulika dobra nemas brige,a sto je tice pluga ja sam prezadovoljan radom i kvalitetom materijala.
 
Slabo ih nesto u ponudi ima. Mislim ima ih ali svi su veliki za 820. Ili je velik zahvat pluga ili je 4,5 brazda. Sve koga god sam pitao niko lose o tom plugu nisu mi rekli, samo reci hvale.
 
Evo jedne igrackice za malo ozbiljnije traktore :) visina 80cm sa donje strane grede 2x40cm sa mogucnoscu dodavanja i trece brazde.



 
Ovo bi trebao bit iOLT ratar. Ima jedan polovan trobraznjak kod mog kolege u dosta dobrom stanju pa trazi za njega nesto malo ispod 2 000€. Prodaje ga vec tri godine ako ne i vise. Nece ga nitko po toj cjeni. Inace s takvog pluga sam na otpadu Becarini pustoj skidao onu nogu sto je trazio za jednobraznjaka. Netko bacio kompletnu trecu glavu s novom daskom...
 
To je onda na tom mestu.Ja sam jednom svratio kada sam se vraćao iz Čeneja.Cene su mi odzvanjale u ušima dugo vremena posle te posete.
 
Ima li kakve značajne razlike između plugova IMT 756.25 i IMT 754?? Znači oba modela su sa Kverneland glavama, s tim da znam da je 756.25 2x12", a 754 neznam koliki mu je zahvat.

Najviše me interesira dali su im original lemeši jednaki??

Jer ja moram naći nove lemeše za moj 756.25, a za taj model plug kod nas nitko nije ni čuo, imaju jedino za 754, pa me zanima dali je to isto??
 
Imam ja 754 i isto je zahvata 12" samo sto je 754 kratak kao i 755 dok je 756.25 malo veceg razmaka izmedju glava. Glave bi trebale biti jednake i vjerujem da lemes od 754 pase i na 756.25.

Zadnja i srednja rupa su u ravnini dok je rupa na spicu pomaknuta malo prema dolje i prema spicu lemesa...
 
Ma mnogo glomazan plug, nikad ne volim gomilu gvozdja kada nema potrebe.............A i cena........... pa + pdv............
 
dali je ovaj plug dostojan za 550 e. ili koja e realna cena imam ga na ponuda
d5f3ebd357ac4f2692d6a82e.jpg

e54ef57edbb84a758c181aa2.jpg

7973b0f94e5b4245979f3680.jpg
 
Nazad
Vrh