Plug - osnovna tema

kolega govori o ručki kojom šteluješ zahvat prve brazde,znači plug pomjeri (gledajući odzada)u desno po osovini a ručku prema naprijed tj.prema traktoru.Pomijeraj je od srednjeg zuba (ako bude trebalo) prema traktoru ako hoćeš povećati prvu brazdu a obrnuto ako hoćeš da smanjiš njen zahvat.ferstehen ili ti ga, jel jasno
Da se razumemo ovaj plug nema rucku ni jednu,stelovanje (prosiravanje ) prve braz se radi na onom srafu sa leve strane kada je plug ok.Na ovom plugu to ne biva ovaj plug je sjeban to nest zadnj brazda.Vredi pogledati na predhodnoj strani pa tek onda komentarisati.
 
r8dok2.jpg


Dva zelena orača
 
gde mozu da nadjem za 756 polovnu piramidu valjda se tako zove,gde se kaci topling,moja varena dole sto puta i opet pukla
 
Zašto jednostavno ne očistiš sve što je NAVARENO, odradiš lepo pripremu, ZAVARIŠ i dodaš koji trougao kao pojačanje i odrađen posao kako treba.
 
to je vec radjeno i opet puca jer je cev jako tanka a plug je fabricki becej,potrefili se neki losi materijali,mislio sam da kupim polovno koje je radilo i nije pucalo i samo zasrafim
 
to je vec radjeno i opet puca jer je cev jako tanka a plug je fabricki becej,potrefili se neki losi materijali,mislio sam da kupim polovno koje je radilo i nije pucalo i samo zasrafim

Brale ajde ti slikaj da vidimo kako to izgleda. Delim mišljenje sa članom milan spay.
 
Nazad
Vrh