Plug - osnovna tema

Dal je neko imao iskusta sa ovakvim plugom Turske proizvodnje kopija vogela 12. 14, 16 coli , drugar me zamolio da pitam poshto ga uzeo al ga josh nije probao, ako ga proba i ne odgovara ne moze vishe da ga vrati, pa nezna shta da radi ! to ce vuci rus 1221
DSC_0208.jpg
[/URL][/IMG]
DSC_0209.jpg
[/URL][/IMG]
 
Po meni bolje da uzme 3.brazni obrtač, podesi da zahvati 2 vrste (na 70cm) i to mu je isto kao i ovaj 4.brazni.
 
Sreli smo se pre jedno dva meseca u Alibunaru na tehničkom a tamo ima VN plugova I onda je bio u nedoumici.Vidim da nije orao sa ovim Turskim .
 
5-hiljadita poruka talianulje :bravo:
Ne znam da li sam dobro razumeo, na tehničkom u Alibunaru ima Vogel Noot plugova? Novih, polovnih? Neko prodaje ili poseduje pa ste razgledali?
 
Nisam ni primetio 5000. Da ima na tehničkom kod Lackua tamo su izloženi jel ima I firmu koja se bavi otkupom polj.proiz. Bilo je dva tri komada mislim da su još tamo.

- - - - - - - - - -

Sale plugovi su novi. Jonele sa čim je orao?
 
Svasta na ovome svetu,a sta fali ovom turskom plugu?Ima deflektore,iztanjiras kukuruziste i uzores sa njim nece se ljustika jedna videti.
 
Rekao sam mu onda da uzme moj na probu.Mada su I ovi govnari, dali mu plug ali ako ga proba ne može ga vratiti .Baš im je neka proba.
 
Dali mu na probu ili mu prodali plug sa tim uslovom?I on, sto ga je kupovao ako nije nigde video ili probao takav plug u radu :
 
Pa neka bude i on prvi (zamorce), ako je vec gledao na cenu.
ja sam hteo ovo da kupim 2011god. al covek nije mogao tvrdo da mi obeca kad ce stici kontigen, probao je da me vuce nedelju-dve dana i ja mu rekao dovidjenja.
lepo ce to orati.
 
Nazad
Vrh