Plug - osnovna tema

Nece da mu fali nista,a ovo vratilo od Alkara ima drugu kategoriju kacanja,trebalo bi da ima i tvoj zekan,ako nema samo na strug obradis na 22mm i gas.Crtalo moze a i nije obavezno,cena crtala za IMT plug je oko 30 eura pa na gore.
 
Mirko gde mogu da nabavim za mog trobraznog Slavonca plazeve ili pete kako vec???? I znas li mozda cenu????
 
Prave plazove i petu za njega mozes da nabavis kod mene:osmeh:Javi se na PP i dacu ti broj od coveka koji ce ti to lepo poslati.Jedini on radi takve plazove u Srbiji,ja mu dao kalup kao i za ostale plugove.Saradjujemo.
To je to,nije fabricki ali je daleko bolje

 
Stoji meni u supi plug alkar 2*30 godinama ga ne koristim kad sam kupio mahindru reko ajd da ga probam inace plug ocuvan malo radio malte ne nista,odusevio sam se radom lepo zaorava lepo slaze a legao je traktoru kao budali samar sad sa njima orem male parcele da se ne lomatam sa prevrtacem i uvratine.
 
Takodje orem iskljucivo alkarom,plug je ekstra,nijedan domaci plug mu nije ravan samo treba imati prave raonike za njega(format)a to je tesko naci,svi misle da za njega ide ploca malo savijena sa dve rupe i zavarenom potporom,sasvim drugaciji i specifican raonik a i skup.

Pre par dana sam remontovao svoj plug,mucenik se raspao,sve sam mu zamenio (sem raonika,cantavir jos ide,kao zilet su)zasluzio je.Kao i svaki majstor drugima sredjujem a moje u raspadu:osmeh:

 
ja imam neki batuje dvobrazdni ma to je sranje obivno, u livadu nece u zemlju preko 20cm i to kad mu dvojica stanu na plug a i sad mi mali za torpeda vucem ga sa 539 prvom brzom i sa torpedom isto prvom brzom, torpedo bi ovde vukao bar 3 il i4 drazde, ovome je zahvato 30 ili 35 po brazdi
 
Taj plug je na pomeranje koliko znam ili je klasican?

- - - - - - - - - -

Da li IMT 755/756/757 imaju istu debljinu grede? Pitam zbog kupovine crtala (zbog kandze, da li ce da odgovara)

Inace, evo kome treba, jako jeftin i opremnjen plug za najmanje moguce para.
Ovo je valjda imt 757
http://www.kupujemprodajem.com/imt-vk-7665601-oglas.htm?filter_id=33437281
Crtalo nije isto za sve,pase ti od 755-756,a plug 757 ima vece crtalo i nosac i jacu gredu.
Ovaj plug nije jeftin ima jeftinije i varen je kod zadnje glave kao i svaki koji je teran kao bog djavola.
 
ima rupe za pomeranje levo desno ali bas mi lose ide, srecom orem meni 10ak ari vrta i tu ide ali u livadju slabo i lose prevrce
 
IMT 757.30 ošo (i više nedošo) iz avlije, a Niemeyer došo.
2vkb2mb.jpg
 
ima li neko imt 755 niski klirens za prodaju? nije bitno stanje, moze i losiji pa da se servisira, plas, daska, ranik, samo da nije kriv
 
@Staropazovcanin: Reko bi da si postavio pitanje o oznaci pluga, a sad ga nevidim. :sta: Uglavnom na pločici piše: VOLLY-MAT, 1002-II-25/650 90 N15G. Plug je 3x12".
 
Nazad
Vrh