Plug - osnovna tema

Nravno da moze,svaki plug moze da se nasteluje ili to ce ti objasniti vlasnici pluga kao sto je tvoj,i mani se tog fabricki nastelovan moras se sam pobrinuti za stelovanje
 
Pa plug ne može uopšte biti fabrički naštelovan iz razloga što oni u fabrici ne znaju sa čim će se taj plug vući.Zato na njemu i postoje razne rupe,toplinzi,osovine da bi se za svaki agregat sa kojim je agregatiran podesilo.
 
podesavao sam ga i na gredi i na na toplinzima i tako da ide pravo i da svaka brazda ima zahvat 35 ali on i dalje vuce u neorano
 
@ Ivicanb

Pogledaj prvo ovaj video klip i biće ti bar malo jasnije kako se podešava plug...

 
Ima jako dobar nemacki klip o stelovanju pluga sto su Hrvatske kolege prevele, klip je o obrtacu ali nema veze, moze i za ovo da se upotrebi.
 
Za lemkena još jednostavnije podešavanje:

[video]www.youtube.com/watch?v=X7828VaZmr8[/video]
[TABLE="class: ts, width: 512"]
[TR]
[TD="width: 1"]
2:55
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Poslednja izmena:
Koliko znate o ovim Poljskim plugovima,cuo sam veceras od coveka da ga je uzeo i kaze nikad lepse oranje nije imao nego ove godine...Marka je UNIA
Unia%20Plugovi%20027web.jpg
 
Da li ste videli ovako nešto? Plug na sklapanje! Smanjuje mu se dužina, a samim tim i opterećenje traktora i hidraulike u transportu. Pametno:bravo:
Sajam u Bolonji!


Uploaded with ImageShack.us
 
Nazad
Vrh