Plug - osnovna tema

ebas me interesuje kako ce je rajka da vuce ja sa 65 vucem 756 i bas ga dobro vuce u svim uslovima ali ipak je ovo 76 i to jos dv a gde su deflektori i koliko je kostao
 
Hvala grunt,deflektore nisu imali a i komad je kostao 45 e,sad ne znam da li je to puno??? Sa crtalom i tockom je izasao nesto malo ispod 170 000 sa pdv ...a utiske cu da iznesem sutra,idem ujutru da ga probam
 
@ Vlada 90 Cestitam na kupovini i moj je isti takav samo sto je crtalo cipkasto, uzorao dosad oko30 kj jako sam zadovoljan sa njim.Deflektore vidim nisi ni ti dobio posto im se pokvarila plazma pa jos nerade.Danas sam kupio od Hudjika kopiju vogela sa drzacem 30e kom skupo ali jako je potrebno:ppozdrav:

Dotegni sve srafove pre oranja kod mog su bili prilicno labavi
 
Ja imam 3 kom deflektora za vogela rešetkasti od huđika malo radili, neznam dal pašu na glave od tih fopfih plugova.
 
Hvala svima,sutra cemo da ga probamo pacu ubaciti koju sliku, onace cena mu je izasla nesto ispod 170 000 sa pdv,ali sa crtalom i tockom,ima jedno crtalo i koliko sam video nema mesta da se dodaju jos dva ... Ovaj nam rece da moze da nam posalje deflektore postom,mada im je cena pozestoka 45 e po komadu.
 
ako na plugu nema predpluznjaka deflektori su obavezni...
stavio sam ove godine deflektore na plugu jel neki put podignem predpluznjake gore, pa dobro dodju, al kad su predpluznjaci u radu zemlja skoro i da ne dotice deflektore, tako da sam se uverio da su bespotrebni u kombinaciju sa predpluznjacima...
i kad bih trebao da biram izmedju ove dve solo varijante, predpluznjaci na prvom mestu...
 
oranje-tidija-1.jpg
[/IMG]Da bas zestoka,kako nema mesta za crtala ja na mom 756 imt imam 3komada nisu predvidjeni ili nema meska za njih_
 
28k095v.jpg


@vlada 90 drugacije radi plug sa ovakvim deflektorima jes da su skupi ali vredi na drugom plugu imam iste takve i znam:ppozdrav:
 
Moracemo g auzeti,videcu sledece godine na sajmu.a ciji su ovi tvoji deflektori??? jel su vogelovi?? Danas sam probao plug,nazalost na fonu mi je bila prazna baterija pa nisam mogao da slikam ali bice prekosutra, plug ide odlicno,lepo slaze brazdu,rakovica ga vuce bez problema,dubina je isla od 25-30 cm
 
imam jedno pitanje, naime vec duze vreme orem sa plugom vogel 3 brazde UN daske ,ravnjak, i plug je fabricki nastelovan ali moram ga drzati na bocnim stabilizatorima na podiznim polugama, jer ako ih otpustim onda plug bezi u neorano i pojavluje se kosa vuce, dali se to moze nastelovati ili se to desava jos nekom?
 
Nazad
Vrh