Plug - osnovna tema

to ja ja mislim neki ceski ili poljski plug nisam siguran na youtube-u ima gomila snimaka kako zetori i ursusi 30-60 ks oru sa njima
 
Moras pomeriti plug ka tocku traktora,verovatno je prva glava pluga hvata vise nego sto treba ,stavi slike pluga da vidimo o cemu se radi,To se desavalo mom drzgaru ali imao je probem sa 577dv jako je siroka zadnja guma i ne moze plug da zatrpa trag

Nije ovaj ali je ovakav, tacno je da su mi dosta siroke zadnje gume ali nikako nemogu da ga nastelujem.....


- - - - - - - - - -

Meni ovo lici da mu prva brazda nevata nista ili ako je trobrazni plug a mali ravnic pa nemogu da sklone dovoljno brazdu pa guma gazi i u sledecem prohodu ostaju kanali .kojije plug u pitanju.

Vogel sa 4 brazde, a prva brazda hvata i previse kako mi se cini....

- - - - - - - - - -

Sutra cu slikati i postaviti u orginalu...isto mi je orao i po suvom....
 
Još bolje bi bilo da napraviš video snimak u radu. Tako bi se najbolje videlo šta ne štima.
 
pitanje za iskusnije clanove, u planu nam je kupovina pluga obrtaca , imamo traktor od 70kw (90ps) koji odabrati od vogelove ponude i sa kojim tipovima daske? UN ili WY , koje se lakse vuku i bolje zaoravaju?
 
Mtz 820&Slovački cevasti plug zahvata 120cm

w973pi.jpg
 
2zftx89.jpg
bza00.jpg
Јуче на пијацу, цени га 550 е. Дали је оргинал, осим раоника све је у добром стању. Имају ли раоници за њега?
 
Nazad
Vrh