Plug - osnovna tema

od jednobraznih imt fop 610-10 ili imt 752.1
ili dvobrazni imt 755.2
Moja preporuka ti je 610-10 i samo gas.:ppozdrav:
Ovde ima i pametnijih od mene pa ce i oni reci koju rec i ispraviti me ako gresim
 
juce na sajmu u Bijeljini gledam dvobrazni plug VOGEL NOOT,i na njemu plocica da sa sklapa u hrvatskoj..samo ne pise gde....a na njemu vec farba na mestima otpala i vidi se rdja ispod i da nema osnovnu boju dole...stvarno lose izgleda,steta sto nisam slikao,bilo malo kisice jbg pa nisam mogao..
 
imam postavicu je veceras ali je losija slika ali vidi se nesto..inace izlozen je na sajmu ima kasika na njemu.cena je sa kasikom oko 50 000e..

- - - - - - - - - -

image006.jpg
evo je fiat615,ostali clanovi izvinite znam da je offff
 
Zvao sam danas imt757.3 klasika bez tocka kosta 226.000u agroridu.Zvao sam i backo gradiste vogel not sl950 sa tockom bez crtala 2680 evra .samo ramisljam oceli taj sl zagusivati posto mu je klirens ili visina 68 santimetara ,nemam sad bas za predpluznjake.
 
Zasto bi ti vario daske , koji je razlog? Ako su daske izlizane onda nema svrhe variti daske.
 
Verovatno je mislio na ubacivanje i navarivanje od gibnjeva.To se nekada i kod nas puno radilo ali sada stvarno ima novih dasaka i odredjenih segmenata da se menjaju , pa je to po meni nepotrebno.Čak ida je plug "Pakistanske proizvodnje ,skineš daske i ljudi naprave iste takve.
 
U pravu ste... Mislio sam jos sezonu izdrzati sa ovim daskama ali su se vec dosta stanjile i pukle ...Pravac radnja i kupujem nove i raonike i daske
 
Verovatno ima u Rumi,a ja sam kupovao na vasaru u Smederevskoj Palanci.Bilo je svakakvih nalepnica za sve masine
 
nedjooo imas kod Rakica nalepnica ja sam uzimo kod mene ako nema tamo u BN naruci da ti donesu iz Pelagiceva ista je firma
 
Nazad
Vrh