Plug - osnovna tema

Zvao danas za imt plug rekose da je rok isporuke od 3 do 5 meseci ,nisam ni pito za cenu odma sam oladio.Kao da prave avione a ne plugove .
Kolega jesi zvao Novi Becej u vezi pluga?Mene isto interesuje 756-30 sa Vogelovim glavama
 
Zvao ferkokop iz Temerina u vezi tanjirace pa usput pito i za plugove posto ih oni drze.
 
Poslednja izmena:
S ovim se ja borim po njivama

img0659wr.jpg


img0918un.jpg
 
Drugari treba da kupim plug,verovatno polovnjak sta kazete za kombinaciju zetor 6045 i imt 757-20?
 
где ми препоручујете да узмем раонике, у питању лесковачки зелени плуг 2*35
 
Nisam ,prepodne berem a poslepodne krunim tako da nemam vremena ali ce supruga pitati sutra pre podne ona je Banacanka pa ce se lakse sporazumeti .Uvece javljam:osmeh:
 
где ми препоручујете да узмем раонике, у питању лесковачки зелени плуг 2*35
Ja sam se odlucio za navarivanje raonika.Imao sam feder platne od kamiona i od njih mi je kovac to uradio.Bas sam zadovoljan kako izgleda.Tako da,ako imate nekog kvalitetnog materijala,necete pogresiti
 
где ми препоручујете да узмем раонике, у питању лесковачки зелени плуг 2*35
Leskovacki je 2x32,5 ili 2x13coli(jedinstven je sa merom)Plamen se pokazao dobro,1000din. komad obican ravan za kovanje.Inace za njega je najeftiniji raonik.Posle idu 1200 za leoparda,755-756,pa Olt Alkar-Slavonac 1500 itd...
 
хвала добри људи, е сад обичан ил самооштрећи, раван ил са кљуном ?

земљиште је гајњача, смоница и иловак
 
хвала добри људи, е сад обичан ил самооштрећи, раван ил са кљуном ?

земљиште је гајњача, смоница и иловак
Samoostreci sa kljunom njih koristimo godinama,dobro ulaze u zemlju,na kraju i taj sa kljunom ostane bez kljuna jer se potrosi u zemlji,ali u svom radnom veku moze da uzore koje kj vise od obicnog jer se obican pre pojede na pocetku i onda nece u zemlju.
 
poydrav ljudi. treba mi vas savet i preporuka za plug. dve brazde, jedna brazda za imt 539. sta je bolje? koji da vijam polovni?
 
Nazad
Vrh