Plug - osnovna tema

Naso sam jedan okrece ga hidroulika ima malo ulaganja a cena je 850 evrica,mislim da cena nije previsoka,sta vi mislite,pozzz
 
Ako nekom ustreba!
photo0035.jpg

photo0036.jpg

photo0037.jpg

photo0038.jpg

photo0039.jpg
 
Ne plaši se dasaka na Rabe, zaista su nekako niske i malene ali bez ikakvih problema oru i 30cm duboko, više od toga se svakako rijetko ore ali mislim da ni dublje oranje ne bi bilo problem pošto pretplužnjaci skidaju dosta zemljišta.

ma dublje mi i ne treba za to imam onaj leskovacki koji je neunistiv samo za razoravanje voćnjaka i tvrdih ledina ga koristim.ali i pored imt 755 ovaj rabe zaista ima niže daske ali je u brazdi delovao solidno.imaju istu visinu ali rabe ima vece rastojanje izmedju glava- duzi je.ako on bude lepo zaoravao na 25-30 lepo cemo se druziti još sam se juce pojacao još jednim 558 tako da ide sredjivanje pa sezona
 
:osmeh: nije od kornje bre znas ti kako je ovde kod nas ko ga jednom kupi i sedne ne prodaje ga za zivu glavu dok ne proba nesto novije i jače. kaze kornja "sto u kuću treba u selo se ne dava".poslali smo ga na teren uci da leci zivinu.ajde pisem u imt temi
 
Koja je razlika ako je uopste ima izmedju vogela l950 i sl950.Nasao sam jedan sl 950 ali ima i nalepnicu consum becej.Kupio bih ga za torpeda 9006.
 
Razmak izmedju glava je 85cm , ali ima dobru visinu. I takodje ima sigurnosni vijak na svaku glavu. Dosta je laksi od onih sto su Non-Stop.
 
Nazad
Vrh