Plug - osnovna tema

Dragance, nemoj je slati, pa kad dolazis donesi je sam, i dobar si 10€, i u koliko ti je niko neda dobrovolöjno-snadji se :osmeh:
 
Worm, jel iz Opova?

Jeste iz Opova je ,u subotu sam ga uzeo

@bikacan
Platio sam ga 570e ovako kako ga vidis i jos sam uz njega dobio jedan raonik rezerve, dva spica promenljiva za raonike i tocak
Mislim da ga nisam mnogo platio :osmeh:

---------- Poruka napisana u 09:19 ---------- Prethodna poruka je at 09:15 ----------

WORM, nek je sretno, dobar plug, i sve je na njemu kako treba!!!:ppozdrav:

Hvala ,nadam se da ce dobro da sluzi, ima zelenko da se igra sa njim i kad je tesko oranje, da ga ne mucim vise sa 3 brazde kad ne ide:sjasi: :osmeh:

---------- Poruka napisana u 09:23 ---------- Prethodna poruka je at 09:19 ----------

 
ztfxxg.jpg
[/IMG]
 
worm odlican plug ja planiram da ga uzmem za zaoravanje kukuruzovine,imam 756 3*30 i vecem ga sa belarusom 820 ali kad je jesen suva i masa od kukuruza nije natula ne mogu sa njim da orem,ali kad je kisovito i kad se masa slepi za zemlju ide ko ludo.M islim da ce kazne za paljenje bidi katastrofalne tako da od paljenja nema nista mada sam ja protiv toga.
 
I ja imam 756 3x30 ali mislim da je nasa zemlja dosta teza za obradu od vase, prosle godine kao beton da sam orao, morao sam da dizem trecu glavu a to mi je onda prelako sa 2x30 za 90 konja pa sam resio da uzmem ovaj kad je bas tesko i sto kazes kad je veca masa da bolje zaorem ostatke a gledao sam da ima i predpluznjake, pa sad videcemo kako ce se pokazati
 
plug.jpg
[/URL][/IMG]
Ovo je plug. Na slici se vidi ostecenje. Ako neko ima iskustva mozda bi se to moglo i zavariti. sta mislite? Inace i dalje mi nije jasno koji je ovo plug. Merio sam zahvat i on je 40 cm... Zvao sam mikron i kazu da nemaju a nisu ni imali u skorije vreme. Mislim da bi mi najbolje resenje bile neke odgovarajuce polovne daske...
Ovo je kazu IMT 701 plug i pasu daske sa 757, leminda jednobraznog,olta ...

Ima li neko polovnih dasaka za ovaj moj plug? Vec mesecima cekam na otpadu ali nikako da docekam...
 
Mislim da je to ipak najbolja opcija. Nove daske novi raonici + par kila farbe i eto plug ko nov! pozdrav
 
I ja bi trebao da zamenim daske na IMT 757, @vojvođanin, kakve su daske koje prodaje PLAMEN, valjaju li?
 
Ja ih nisam kupovao, ali vidim na forumu da su komentari pozitivni, a i u selu dosta plugova ih nosi i nisam čuo zamerke.Verovatno da ima i boljih, ali su i skuplje.
 
Moj drug se ponovio: obrtač Akpil KM180, 3+0, klirens 82cm, rastojanje između plužnih glava 95cm.





 
Nazad
Vrh