Plug - osnovna tema

Raonici oba 50 eura,daske obe 100 eura,plazovi oba 50 eura.Znaci +200eura na cenu kupovine.Koliko se isplati?
 
Igleda da je najbolje da ga pitas za dzabe, ako bi bio ljubazan. Pa sta je sa vama ljudi, od cingosa bi dobio da ga da u staro gvozdje.
 
Ja imam FOP-Vogel 756.2 i mogu ti reci da sam pre pre zadovoljan... jedino sto moj nije imao deflektore, morali su se nadoplatiti, no to se naplacuje i kod skupljih plugova, pa ajde...

moj 549 ga vuce lakse nego imt 755.20 a kvaliteta oranja neusporediva.

Potrosnja raonika zanemariva, daske se ne trose... Ma nema tog IMT pluga da se uopce moze usporediti s ovim. Sve dok ne doteram IMT 754 pa da ih usporedim jedan s drugim znat cu bolje reci ali standardan IMT plug nema sto traziti kraj ovog.
 
Ja imam FOP-Vogel 756.2 i mogu ti reci da sam pre pre zadovoljan... jedino sto moj nije imao deflektore, morali su se nadoplatiti, no to se naplacuje i kod skupljih plugova, pa ajde...

moj 549 ga vuce lakse nego imt 755.20 a kvaliteta oranja neusporediva.

Potrosnja raonika zanemariva, daske se ne trose... Ma nema tog IMT pluga da se uopce moze usporediti s ovim. Sve dok ne doteram IMT 754 pa da ih usporedim jedan s drugim znat cu bolje reci ali standardan IMT plug nema sto traziti kraj ovog.
Koja je cena po glavi.
 
500€ i kod vas i kod nas. Nadoplatu za deflektore ne znam, ja sam kupio nosace i deflektore za IMT daske, pa sam nosace prepravio da pasu na Vogel daske i to je to...

I da... kome smeta sto se ne moze namontirati prednje crtalo, neka ne kupuje... Nema uopce onaj dio grede na koji se crtalo montira... To nije nikakav minus sto se mene tice, jer ni na IMT plugu sam skidao prednje crtalo, samo mi je vise problema pravilo nego koristi.
 
Trebao bih na lansberg-potingeru menjati raonike i plazove.Koju mi soluciju predlažete:tražiti negde originale ili nekome(kome?) poslati moje kao uzorke pa da odrade nove.
 
Majstor Branko iz Nove Pazove pravi po uzorku sta hoces,kvalitet pravi,on pravi Hudjiku sta treba a cena normalno niza.
 
Bell-Impex iz Malog Idjosa je moja preporuka za sve potrosne delove koji rade u zemlji i sa zemljom.
 
Nisu mogli da mi nabave ono sto mi je trebalo pa sam delove za mf plug (overum) uzeo u Idjosu (original frank),a posle i raonike za regente,pa daske za jedan plug,pa dogodine i za drugi.Mogu da kazem da su u odnosu cena-kvalitet materijala daleko ispred bilo koje kovacke radnje.
 
To je koliko se da videti odsečeno.Hoće da smeta nekim traktorima kada se diže i spušta plug pa ljudi ovako reše problem.
 
Nazad
Vrh