Plug - osnovna tema

И моја препорука је иста, а малу привреду треба натерати да побољшају квалитет или да смање цене.
 
plug.jpg
[/URL][/IMG]
Ovo je plug. Na slici se vidi ostecenje. Ako neko ima iskustva mozda bi se to moglo i zavariti. sta mislite? Inace i dalje mi nije jasno koji je ovo plug. Merio sam zahvat i on je 40 cm... Zvao sam mikron i kazu da nemaju a nisu ni imali u skorije vreme. Mislim da bi mi najbolje resenje bile neke odgovarajuce polovne daske...
 
Ciji su lemesi najkvalitetniji za imt 757, a da se mogu uzeti u Rumi na vasaru, cijena nije bitna? Takodje me zanimaju i diskovi crtala.
 
plug.jpg
[/URL][/IMG]
Ovo je plug. Na slici se vidi ostecenje. Ako neko ima iskustva mozda bi se to moglo i zavariti. sta mislite? Inace i dalje mi nije jasno koji je ovo plug. Merio sam zahvat i on je 40 cm... Zvao sam mikron i kazu da nemaju a nisu ni imali u skorije vreme. Mislim da bi mi najbolje resenje bile neke odgovarajuce polovne daske...
Nema toga što se na plugu nemože popraviti i doraditi, ja sam i dvobrazac i jednobrazac isjekao daske i napravio daske od gibnjeva, ko god ove godine nije mogao zaporiti sa svojim plugom ja sam za probu zaporio i obišao nekoliko krugova bez problema, ta tvoja oštećenja na daskama su najmanji problem, svaki iole varioc to može popraviti sa malo para.
 
Koliko vidim ovo je 701 sto znaci 2x35cm ali i da je 2x40 opet bi isli isti potrosni delovi na njega posto su kopletne glave iste.

Ipak ti druze poruci nesto kvalitetno ako ne zalis para..
 
gm80,daske ti pasu od OLT Alkara jednobraznog,sve pase rupa na rupu i raonici.Oltove daske su 8mm,a mozes ih naci za smesne pare.Kupis 2 komada,skines daske i raonike i ostalo bacis na kilo X 20 din.I za smesne pare stavis kvalitetne daske na IMT-a.Tako sam ja stavljao na 757.Nova daska je oko 50 eura.

---------- Poruka napisana u 21:07 ---------- Prethodna poruka je at 21:03 ----------

I da dodam,pasu jos daske od jednobraznog Leminda,a ovo je IMT-Lemind plug stari.
 
Vidim da se kovačka radionica iz Čantavira reklamira sa svojim plugom.Zna li neko o čemu se konkretno radi?
 
Video sam u Znanju na poklon na B92 i na čestitkama koje šalju za ove praznike.Ima slika žutog trobraznog obrtača koji izgleda baš -baš visok.
 
[video=youtube_share;VdpGglttV_w]http://youtu.be/VdpGglttV_w[/video]




Koji je ovo plug, za mene odlicno odradjuje posao i dobra dubina i super sklapa brazdu.

---------- Poruka napisana u 11:13 ---------- Prethodna poruka je at 11:09 ----------

Overum je, sad sam nasao drugi klip
 
Nazad
Vrh