Plug - osnovna tema

koliko sam ja video ovde je 99% ljudi reklo da je hudjik naj bolji, a za njega pravi delove onaj majstor iz pazove, i + radi po uzorku delove... tako da je glupo uzimati od hudjika i davati mu marzu...samo neznam dal navaruje na raonik kad mu oneses svoj...
 
@Dragane dodji na:ppozdrav: i ponesi raonike da ti lepo navarimo i ustedi put do pazove.

uuuuuuu ja zaboravio za tebe, ako navaris kao sto si mi secku ugradio na zmaj adapteru, ja donesem gajbu piva a ti vari:ppozdrav:, bio sam danas do padine i malo se zadrzao kod mirka, neznam kako se preziva zivi kod vage gde je sirka merio davno, vozi sivog pezotu 307...i video kako je povecao klirens na lemkenu isto kao sto sam i ja zamisljao da povecam na landsbergu...samo da uzmem dobru burgiju da izdrzi 4 rupe, a ti vec imas dobro glodalo:bravo:
 
Pre neki dan mi cove isprica da tip iz okoline cacka ima traktor RENO 120Ks a plug leskovacki .
Kaze on ''brale nema boljeg pluga od leskovackih ja imam pet komada''
RENO+leskovacki plug 50L/hektar
Toje oranje mi mladi nista neznamo.
 
.

evo i mijih plugova
pc150586.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
pc150588copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
inace plug odlicno slaze brazdu i zaorava biljne ostatke,podesen je na 12" jer je zemlja jako teska za obradu pogotovu ove susne godine,.na plugu nema plocice pa ne znam cija je proizvodnja(moja predpostavka)da je svicarski jer na dosta mjesta sam naso onaj svicarski krizic

imam i eberhart njega nikad nisam zabo u zemlju kupio sam ga jer je bio jeftin(250€)a daske i lemesi ko novi,pa mi bilo zao da ga ko drugi kupi, pa nek stoji trebace mi za manji traktor kad kupim
pc150576copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
pc150577copy.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
veliki pozdrav.Da li znate coveka iz padine koji prodaje huard plug,ima case95.Mozete li mi nesto vise reci o plugu?unapred hvala
 
Lemind-Proleter,veoma retko naci takav primerak.

---------- Poruka napisana u 00:48 ---------- Prethodna poruka je at 00:41 ----------

Jako lose ore,samo uspravlja brazde.Kao i svaki Lemind sa ovakvim daskama.
 
Sinoc mi puce raonik nasao neki kamen u zemlji i puce al nije se nikako savio. I zavrsio sam njivu sto mi je ostalo 1 ha tako bez vrha raonika islo je malo teze ali sam morao zavrsit daleko mi bilo od kuce.



Uploaded with ImageShack.us
 
stoji i vise , bar 3-4 godine, nama je reko da je to imt-ov plug,a cena je i onda bila prejaka
 
Nazad
Vrh