Plug - osnovna tema

ja bih moj trampio za 757.30
plug se vuče za nijansu lakše nego vogel L 950 3x30 ako ti to poređenje nešto znači jer ovde nema tih ritova
 
Moze to gursus vici sa lakocom.Cene razne od 600 pa na dalje,sve je do stanja pluga.Uglavnom nema ih mnogo,pogotovo za prodaju.:ppozdrav:
 
kad samga dono nije se sijo al posle par dana rada moze se ogledati u dasci
sdc11169-1.jpg
 
Svaka čast za Huard! Stvarno je moćan.
Danas sam bio kod jednog lika koji prodaje istorijske eksponate i evo sta sam zabiljezio:
2vjtt8m.jpg
[/IMG]
2uzw8yg.jpg
[/IMG]
1zd0xn7.jpg
[/IMG]
Izvinjavam se zbog mutnih slika bio je sumrak i magla.
Sta mislite sta je u pitanju? Kako bi ovo išlo za 539 i jel vrijedi 150e.
Nedostaje mu jedan točak al ja mislim da bi trebao moći orati s njim i bez točka.
Da li će i ovo zemlja uglancati :)
 
Poslednja izmena:
Ovaj jednobrazdni prevrtac sam vec video negde,jeste star ali je bio u dobrom stanju. Vuce ga 539. Cini mi se kad sam bio sa calom u Sjenici pre 5,6 godina...dobra stvar.
 
Znam da se ne vidi dobro. Vidio sam da su mu raonici različiti. Neko je stavio od nečeg drugog. A gdje ih i naći.
Čuo sam da ih ljudi prave od lisnatih opruga od kamiona.
Sta kažete može li se orati s ovim bez točkova ili treba osposobiti oba tička?
23k9cea.jpg
[/IMG]
 
Odnesi raonike kod nekog dobrog majstora koji ce da odradi.
Navari ili da napravi nove raonike, ako nema takvih u prodaji.
Radi se od kamionskih gibnjeva, ali ima da se kupi i celik odredjene sirine (traka)
koja se navaruje, greje , otkiva , kali.
 
Licno moje misljenje je da nije bitna tezina pluga , ako plug ima tocak. Zato sto prilikom rada svo vreme plug stoji na tocku i ne opterecuje hidraulik. Ali sobzirom da ja nemam radnog iskustva sa takvim plugovima , zeleo bi da cujem vase misljenje.

Ovaj Regent bas je lep. Svaka cast na izboru.
 
Nazad
Vrh