Plug - osnovna tema

Ima on za rusa leoparda pa mozda napravi od njih dva jednog za torpeda,al to nije nase... :osmeh:
 
E do mojega,upravo saznao od zene da neradi digitalac,sa cim cu da slikam plugove,moram se snalaziti.
Kod vas je izgleda bas teska zemlja,ima dosta jednobraznih.
 
Da li neko moze da mi pomogne,potrebne su mi nove daske za kvderalnda pa me interesuje da li kovacke radionice prave daske po meri starih?!
 
Koje su daske u pitanju ? Mislim da ti je jeftinije kupiti od nekog stranog proizvodjača nego da ti prave.
 
danas konacno zavrsena prica o trazenju pluga... stigao Regent Saturn 338 cx (3+1) ... zahvaljujem se svima koji su mi pomagali na bilo koji nacin ovih dana...
 
2zf0461.jpg
35bifx3.jpg
 
Prije bih rekao 3+1, jer na gredu koja spaja drugu i trecu glavu se spaja jos jedan dio, bez kojeg plug ne moze...
 
ljudi danas mi drugar kupio jd 6410 i neki plug koji mislim da uopste nije za njega mislim da je premali,potreban mi je savet koji je plug idealan za jd?
 
Poslednja izmena:
ljudi danas mi drugar kupio jd 6410 i neki plug koji mislim da uopste nije za njega mislim da je premali,potreban mi je savet koji je plug idealan za jd?
Taj traktor je jedan od najboljih koje je JD ikada proizveo, ali je zato skup, sto bi jedan nas clan rekao, kao prva ljubav. Za njega 3x30 cm je dovoljno da se prilagodi svim zemljistima.
 
Pozdrav svima.
Da li je nekom poznat ovaj plug i sta mislite o kombinaciji njega i IMT539?
Meni se čini da nije prevelik. Čak bi mogao biti oko 10", ali ne vidim nikakvu ručku za prevrtanje, a naravno nema hidrauliku.
Nažalost imam samo ovu sliku.
25khfgo.jpg
[/IMG]
 
Prevelik za 539,hidraulika ima da ga nosi jedva,posto taj plug ima oko 500kg,on je za 560 naprimer.Ovo nije ispod 12 coli(30cm).Steta sto nema jos koja slika.Jel skup?:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh