Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Negde procitah da je u Poljskoj odredjena cena od 2.8 eura e sad kolko je to istina nzm nije neki zvanicni izvor informacija.
 
Rekoh ja nezvanicna informacija msm dai bas ti lane napisao ovde da su oni imali 1.4 evra sto mu dodje isto ko prosek odkupne na jugu Srbije 170-180 din. Ako sam pogresio i nisi ti pisao o tome izvini unapred.
A da zaboravih bas na pocetku ove teme Poznavalac je pisao da ce polka i polana biti oko 60-80 din tako da forumima i ne verejum bas puno
 
Bozeee,tako nekad udjem u ovu temu,napravilo se 62 strane za manje od 3 meseca, a jos niko ali niko nije rekao cenu tacnu,svi nagadjaju...tako moze svako da kaze cuo je i sopi neku cenu...ja ne znam ko jos veruje u novine i vesti,pa to svako pise ono sta njemu odg.
Ja sam cuo da ce da bude 360din..
 
Tamiska izasla sa 155din +pdv...ostali placaju 100din akotancije..

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Znači total ili možda glifol da se ne trošim puno

- - - - - - - - - -

Nego šta mislite koja će cena biti 2018
 
U Arilju vise nije glavni Stanic u odredjivanju cene vec Descur tako da kako on odluci tako ce nam biti.Ja sutra pocinjem sa prvim branjem pa videcemo da li je neko kod nas cenu izbacio
 
Daj boze da je tako. Inace Stanic je hteo proale godine 1.5 evra ,a za prevoz bi videli kasnije. Da deskur nije pogurao ne bi videli dinar preko toga. Ova godina je drugacija jer postoje informacije da deskur ima dosta robe na lageru ali to nista nije 100% provereno
 
Daj boze da je tako. Inace Stanic je hteo proale godine 1.5 evra ,a za prevoz bi videli kasnije. Da deskur nije pogurao ne bi videli dinar preko toga. Ova godina je drugacija jer postoje informacije da deskur ima dosta robe na lageru ali to nista nije 100% provereno
Da to je istina da nije bilo Descura stanic ne bih dao vecu cenu od 180.Mislim da nije tacna informacija da je njemu ostalo maline na lageru
 
U opstini Lebane u jednom selu krenuo je otkup. Predali smo malu kolicinu maline, jos se ne zna cena. Prakticno je dajemo za nula dinara. Bilo je reci da ce se danas znati cena. Moracemo jos da cekamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh