Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja sam danas cuo da hladnjacari u Arilju izlaze sa akontnom cenom 130 din
 
Nema razloga da se izvinjavaš .Imam jedan hektar maline i zadnjih godina saradjujem sa CROPs-om.Nikada nisu žurili sa dizanjem akontne cene ali su uvek prvi plaćali na kraju sezone.Plaćali su odjednom i relativno korektno. Eto to su neki razlozi zbog kojih sam potpisao.Nedugujem im ništa tako da taj potpis i ne znači ništa.
 
Na tu cenu da je svi okupamo sa insekticidima, pa da je posle ni oni nikom ne moze uvale, pa neka se i oni malo udaraju u glavu.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

Nikad od tebe dobar proizvođač.
Zamisli da mercedes ima tu logiku, ajd da napravimo loša kola, da prevarimo naše kupce.
Da li bi ikad postao mercedes?
 
pocetna cena je uvek skromna po proizvodjaca ,da podsetim 2008 godine pocetna cena je bila oko 1.20eur a na kraju je dostigla 2.50 eur , koliko ce se cena penjati zavisi iskljucivo od ubranih kolicina
 
Cunami pre deset godina na trzistu smo bili lideri i odlucivali o ceni maline na svetskoj pijaci (poljaci i cileanci bili jedini sa nama) sada su tu bosanci bugari ukrajinci na kosovu se gaji ... to me plasi kada je cena u pitanju ali sve ispod 200 dinara je lose za proizvodjace.
 
Moj komsija je zadnja dva dana terao u sapcu u piljarnicu po300din u posudicama od 250g

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh