Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ko od hladnjacara je izvrsio doplatu? Da i mi svi ostali odemo kod njega zemljace...
Zemljak, kako sam ja dobio informaciju od drugih koji su razgovarali sa predstavnikom na tu temu, neko iz Frigomaxa otkupljuje u s.Masurici i obećao je upravo ovakav način rada. Počinje se sa nižom cenom, kako cena raste biće porasta i otkupne cene i na kraju će se izvršiti doplata ukupno otkupljene količine.

- - - - - - - - - -
 
Kako sam cuo danas u Arilju,planiraju da pocetna otkupna cena bude oko 130 dinara.....Da li ce tako biti,ne verujem,vreme ce pokazati
 
Ariljac i kod nas se suska o toj pocetnoj ceni od 130 dinara. Gale javi cenu od danas u Prnjavoru Macvanskom kraju napisao si da je juce placan vilamet po 230 din.
 
Na tu cenu da je svi okupamo sa insekticidima, pa da je posle ni oni nikom ne moze uvale, pa neka se i oni malo udaraju u glavu.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 
U bosni izbacena akontativna cena od 1km, kako li su dosli do nje nije mi jasno.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 
Ariljac i kod nas se suska o toj pocetnoj ceni od 130 dinara. Gale javi cenu od danas u Prnjavoru Macvanskom kraju napisao si da je juce placan vilamet po 230 din.
Danas 210 din. I ja sam prodao po toj ceni. Isto otkupno mesto. U Petlovaci I danas 230din. Bilo mi mrsko da vozim 15km u jednom pravcu za par stotina dinara.

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока
 
Danas 210 din. I ja sam prodao po toj ceni. Isto otkupno mesto.

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

Na zalost ko god da otkupljuje po toj ceni,veoma brzo ce ga prisiliti da spusti cenu i da igra po pravilima mocnika,sto se i vidi po danasnjoj ceni.Nema razloga za smanjenje cene,a ona pala za 20 dinara.....
 
ko od hladnjacara je izvrsio doplatu? Da i mi svi ostali odemo kod njega zemljace...

ja nisam pominjao doplatu, nego sam sklopio dogovor da predajem malinu i koja cena bude zadnjeg dana kad predam malinu po toj da me isplati za celu kolicinu. posle su svi sklopili takav dogovor sa njim a i on reko da mu tako vise odgovara. kad se zavrsila berba sve isplaceno po 200 dinara. u Arilju tad bilo 230 ali za nase uslove i ovo je super. ove godine isti dogovor vazi. hladnjaca je u Jelasnici, vlasnik Dejan Stojanovic. vidim da mnogo ljudi dolazi sa strane i sklapaju dogovor sa njim
 
Ariljac i kod nas se suska o toj pocetnoj ceni od 130 dinara. Gale javi cenu od danas u Prnjavoru Macvanskom kraju napisao si da je juce placan vilamet po 230 din.

To uzimaju ljudi koji nose u BG po pijacama,ima ih u svakom selu,danas kod nas 200 dinara,tu je verovatno provizija tog sto prikuplja malinu bar 30 dinara.Otkup za hladnjace jos nije krenuo,posto Vilamet kod nas nece jos bar 5 dana,ovo sto se bere su mladi zasadi i veoma male kolicine.
 
Ala se ljudi iz Novosti nalupase gluposti.Kazu Cile 50% manji rod,imali svega 100.000 tona.....Koji kreteni,lupili i jedva ostali zivi
 
To uzimaju ljudi koji nose u BG po pijacama,ima ih u svakom selu,danas kod nas 200 dinara,tu je verovatno provizija tog sto prikuplja malinu bar 30 dinara.Otkup za hladnjace jos nije krenuo,posto Vilamet kod nas nece jos bar 5 dana,ovo sto se bere su mladi zasadi i veoma male kolicine.
Nije za pijacu. Otkupljuje za hladnjacu. Kolicine mozda jesu male ali danas su dosta otkupili.
U Loznici su hladnjace pocele da kupuju.

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh