Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Drustvo, jel misli kogod na vodu za vikend? Ovi meteorolozi predvidjaju preko 20 stepeni. Na ribolovackim forumima kazu da je saran poceo da se javlja na komercijali. Na divljim vodama bi prvo trebalo da krene po kanalima posto se oni naj brze greju.
 
Na komercijali se javlja saran ali jedan dva komada na dan na celom jezeru. Jos je hladna voda kako cujem na kanalu neradi ni bela a kamoli saran, ja otvaram sezonu 1 aprila ako bog da!
 
Nikakav problem imamo celu godinu fore i bilo bi lepo da ukrstimo stapove
 
Poziv vazi za sve. Trebalo bi da se dogovorimo, pa da napravimo jedan skup poljo-pecarosa. Malo rostilja, kotlica a zabacicemo i udice.
 
Dunav je moje more....jedva cekam:osmeh:
picture-004.jpg
[/IMG]
picture-008.jpg
[/IMG][IMG
picture-105.jpg
[/IMG]
picture-042.jpg
[/IMG]
 
Naravno da poziv vazi sa sve!

Kad smo vec kod Dunava Dusko ili bilo ko dali znate neko dobro mesto za lov sarana u potezu od Backe Palanke prema Novom Sadu za pecanje sa obale ? Najbolje bi odgovarala neka stalno chranjena pozicija ako bi bio neko voljan da ustupi pomogucstvu da je sto dalje od guzve i vikendica ( jesam zahtevan ) za jedno vikend pecanje a ako ne napravicemo nije problem samo treba mi treba vise vremena koje nemam. Planiram da se ove sezone posvetim malo vise pecanju sarana na divljim vodama ako i koliko mi to bude biznis dozvoljavao.
 
Ima jako lepih mesta u Futogu kada se iz Dunavske ulice izadje na Dunav. Mesta su vecinom hranjena i ako se ugrabi mesto, tvoje je. Kum i ja se dogovaramo da pocnemo da hranimo ovih dana na mestu koje je on izabrao. Doduse ja na tom terenu nisam odavno bio, stalno sam visio na jami ali ove godine i ja menjam lokaciju. Na jami mrezarosi prave picvajz. Mozda ce na jami biti ove godine veca kontrola posto se placa doplatna dozvola 1.700,0 din. Ali sve ce biti uzalud ako oko prvoga maja ne bude velika voda da Dunav napuni jamu sa ribom.

@zima
Za Dunav cemo se dogovoriti.
 
Kako doplatna kada je ukinuta kategorizacija svim jezerima ?

Vazi dogovor kucu gradi :ppozdrav:
 
Lepo doplatna. Bilo u listu "Dnevnik" pre par dana. I ne samo jama negoi mnoge druge vode.
 
ja samo pripremam pribor za akciju :osmeh: danas sam uzeo ovakve dvije

1268-1852-thickbox.jpg


rsz_5eca9385662c492e8c347abc0d807ee.png


rsz_192273621eb94167b45e181551e0dbd-1.png


sad na svim štapovima za šarana i štuku imam free spool role (imam dva za šarana, dva za štuku i jedan univerzalac) i mogu mirno spavati dok sam u ribolovu :spavam:, a dosad sam par puta ganjao štapove po vodi :osmeh:
 
Free spool ili bajt runer je dobra stvar. Ja imam na saranskim kompletima " Viva aestetik carp runer 3500" i sto kazes mogu komotno da zadremam na suncu, a tu su i elektro indikatori da "galame" kada je brka na udici. Ovi sto nemaju "bajt" otpustaju role, ali nije to-to.

U Formaksovim prodavnicama je u toku prolecna akcija, popusti i do 60%. http://yu-hung.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=2933
 
ovo su talijanske (naljepnice) lineaeffe , jeftikanerice (ali imaju jos tri jeftinija modela) preracunato nekih 1400 rsd, ali vizualno su super za taj novac djeluju dosta čvrsto,, al. spula i jedna grafitna rezervna, 4 lezaja, kapacitet 0.45/135, 0.50/110, 0.60/75
 
@mbranko

Neka one tebe druze sluze sto duze. Ima i kod nas u Formaxu dosta jeftine robe, ali ako hoces da kupis stvar kao svet onda se treba isprsiti ::novac::. Kakvi su komentari na prolecnu Formaxovu akciju? Ja hteo da na akciji kupim stolicu http://www.formaxstore.com/proizvod/5824 ali bas nju nisu stavili na akciju.::jako_besan::
 
Stolica je extra ali i ::novac:: kosta moja je slicna i zadovoljan sam skroz na akciji imas onu :haha: smesnu za 500 dindzi! Svidja mi se onaj Daiwa set samo nemam tih 90 000,00 fali mi jos 89 999,90 a ako me neko zeli iznenaditi rado cu ga primiti na poklon :cool:
 
Kupicu je ipak bez obzira na cenu, sebi sada za rodjendan 31.03, kada niko nece da me obraduje od porodice. Kako ide ona narodna: "Uzdaj se use i u svoje kljuse".::namigivanje::
 
Sad sam se vratio sa vode. Stajaća voda, nije tako hladna kao što sam očekivao, hteo sam malo da odmorim glavu i uspeo sam. Radila je sitna riba, eto tek da se nesto desava, sve u svemu lep dan da se bude napolju.
 
Iznenadile bi one mene i poslale u lov na (h)ajkule, kada bi znale da cu da padnem preko ograde brodica.:haha:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh