Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Ima li neko iz okoline Apatina, Sombora ili Bezdana da me savetuje gde da odem na pecanje? Pecao bi stuku, smudja malo na varalicu.
 
@zima

Pa kako je danas hladno, mislim da cu i ja tesko izaci na vodu. No ima dana i godina, dogovoricemo se.
 
Neće štuka i neće. Par dana zabacujem jednu štukaru ispred kuće, nula bodova. Kederi fini, vrijeme krasno, al je voda jako niska. Šta ju muči neznam. :sta:
 
vecerasnji ulov na zutog mepps lusox 3,2200gr i 2650gr
awqbdk.jpg
 
Odlicna varalica... . Jedino jos mepps aglia long moze da joj parira. Ako nece na mepsa onda nece ni na koju drugu varalicu.
 
nego sta vi mislite vec zam spominjo varalice ruzno pace i tigrasta imaju i slike jos jednu imam kasiku
ako mozete da mi pomognete
 
mislim da vise od same varalice igra vodjenje same varalice , vremenski uvjeti , ja sam dok sam blinkao znao sam uhvatiti i na pivski cep ali dok ne grize mozes imati i one japanske varalice od par sto eura ti nece ugristi.
 
Treba probati. Onu kasiku uglancaj ako moze vidim da je dosta oksidirala ali mislim da se moze srediti, stavi novu udicu i virblu na vrh. Ona belo crvena mi lici na rapalu i to je dobra varalica samo sto ne znam kakve su joj osobine mislim jel tonuca, jel ima zvecku, koliko brzo se mora voditi koliko zaranja itd. Moj prodlog je da bacas kasiku.
 
Dule ne zaboravi da pomilujes malo, inace nema nista od ribe.:ppozdrav:

Ajde, nemoj da si vulgaran, sram te i stid bilo.


Nisam mogao ni danas po ovome prelepom danu na pecanje, a ni sutra necu moci.

---------- Poruka napisana 08-11-11 u 08:53 ---------- Prethodna poruka je 04-11-11 at 19:07 ----------

Posto idu hladniji dani i manje ce se izlaziti na vodu, hajde ko ne zna malo da ucimo:



 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh