Pšenica 2013/2014

Mozes prskati protiv trave naravno... Po nemi najbolje resenje je Sekator... :osmeh:
 
Da li psenicu moze ovih dana prskati protiv trave i sa kojim herbicidom bi to bilo najbolje.


pic_tezis.png
Ja pocinjem od vikenda ako ne bude padavina vise. Naravno ako imas trave a ako ne onda nemas ni potrebe da prskas :ppozdrav:
 
Moje skromno iskustvo kaže da Sekator višegodišnje širokolisne korove SAMO onesposobi da nebudu konkurentni pšenici,ALI dok prođe kosa od kombajna teraju ponovo kao da ništa bilo nije
Moja kombinacija je Starane (Fluroxipir) 0.8l/ha + Tezis (metsulfuron-metil) 10g/ha ,da bolje nemože biti
 
I kod mene ista situacija svi prskaju Sekatorom gotovo nema nijednog da koristi nesto drugo.... Samo nije na odmet probati i pitati za neke druge preparate.... :ppozdrav:
 
Moje skromno iskustvo kaže da Sekator višegodišnje širokolisne korove SAMO onesposobi da nebudu konkurentni pšenici,ALI dok prođe kosa od kombajna teraju ponovo kao da ništa bilo nije
Moja kombinacija je Starane (Fluroxipir) 0.8l/ha + Tezis (metsulfuron-metil) 10g/ha ,da bolje nemože biti

istu kombinaciju koristim,samo umesto starane ide lodin(agromarket)....
 
Nazad
Vrh