Pšenica 2013/2014

Da li u prvoj (kod mene i jedinoj) zastiti koristite duet ultra ? Razmisljao sam ove godine da prskam sa kombinacijom Duett ultra, sekator i ekoboster 2....
 
Picture016-8.jpg


KWS BASMATI
 
@mindjušar: Ajd nek ti ne bude teško pa kad drugi put budeš sliko svoja žita uđi malo u njivu pa slikaj, da vidimo kaki je sklop unutar njive. Pretpostavljam da si sijo sa onom svojom vučenom zelenom sijačicom?
 
Ma jednom sam rizikovao i sejao onoliko koliko preporucuju pa malo zezne vlaga malo misevi malo jedno malo drugo i Psenica na kraju moze da se sparta!!! Od tad uvek malo preko setvene norme (malo) i nema problema da bude previse retka...

Slikacu svoju Psenicu ovih dana nije bas tako gusta,mada se ja ne bi bunio da je kao od kolege KishRoberta... :osmeh: Svaka cast kolegi... ::svaka cast::
 
nikada nisam imao problem sa gustom psenicom (bar do sad) ali sa retkom...najezim se kad je vidim, pogotovo kad se vrsi :)) zato te norme od 100,110,120kg po kj, vise ne kod mene...napisao je Nikola negde u proslosti bez 140kg nema roda :) bar se kod mene tako pokazuje :)
 
Nazad
Vrh