Pšenica 2012/2013

Koliko planirate posejati pšenice na jesen?

  • Isto kao ove godine

    Glasovi: 74 37,9%
  • 50% manje

    Glasovi: 14 7,2%
  • 50% više

    Glasovi: 40 20,5%
  • 100% više

    Glasovi: 31 15,9%
  • 100% manje

    Glasovi: 3 1,5%
  • 10% manje

    Glasovi: 3 1,5%
  • 20% manje

    Glasovi: 4 2,1%
  • 30% manje

    Glasovi: 5 2,6%
  • 40% manje

    Glasovi: 4 2,1%
  • ništa

    Glasovi: 17 8,7%

  • Ukupno glasača
    195
  • Anketa je zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se vise zaseje to ce dogodine biti jeftinije zito.
 
Znam,bas to sam i pricao danas..... Jbga...bolje da nam rodi duplo vise nego ove god...pa da se isplati ulaganje
 
Da budemo srecni da psenica rodi kao ove godine. Ova je bila odlicna, bar kod nas.
Cenu ce drugi krojiti.
 
Kao sto kazes,ova je odlicna godina...ma nek rodi sto vise,bitno da ne bude ispod 21din al bice....prosipace se zito po putevima kao sto se prosipalo mleko pre izvesnog vremena....
Kad bi bar ova "divna" drzava nesto uradila i pocela raditi po pitanju poljoprivrede olaksica itd
 
IMAG0178.jpg

- - - - - - - - - -

33nktpk.jpg
[/IMG] NS 40s oko 155 kg po jutru,posejana 7.10 dvaput tanjirano i bačeno 120 kg map-a. Danas slikano, ja prezadovoljan.
 
Danas sam radeci usluzno tanjiranje po ataru primetio da je skoro pa svaka druga parcela zasejana psenicom ili jecmom...ovo se do sad kod nas nije desilo...
 
Ovo ti je pre panoramski prikaz s traktorom u kadru. Trebao si da snimis malo samu povrsinu, i tako neki detalj.
 
Palika sejalica plače za mašću. :osmeh: Skripi kao besna.Interesuje me da li se dobilo nešto više u pogledu kvaliteta setve pri vuči sa bržim i jačim traktorom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh