Pšenica 2011/12

Koliki prinos očekujete po ha ?

  • 3 tone

    Glasovi: 30 15,7%
  • 4 tone

    Glasovi: 43 22,5%
  • 5 tona

    Glasovi: 50 26,2%
  • 6 tona

    Glasovi: 31 16,2%
  • 7 tona

    Glasovi: 18 9,4%
  • 8 tona

    Glasovi: 19 9,9%

  • Ukupno glasača
    191
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Manjak azota i fosfora i plitka setva dovodi do slabog bokorenja,ali i uprkos svemu tome taj period bokorenja je bio katastrofalan sa vremenskim uslovima-manjkom padavina
 
29e53qf.jpg
Balaton sejan oko 170 kila po jutru.
 
Neznam za vas u Vojvodini , za nas u Srbiji to je solidan rod kad prebaci 4000kg/h
 
Minjđušar možeš poslati P.P.
Prskane su samo sekatorom od trave i ništa više.
Od đubreta dobile 30kila kalijuma,70 kila MAP-a i 150 KILA AN-a sve po jutru.:ppozdrav:

Dragane bolje trguj sa mašinama man se prognoziranja.:haha:
 
Svajcarci su izmedju 8 i 10 000kg/h, ali imaju drugu klimu. Ovde je duza vegetacija , njihova vrsa kasni mesec dana za nasom vrsom , a seje se u isto vreme kao i kod nas.
 
Dosad su terenci šećerana govorili proizvođačima da ko nezna sa ženama da neradi repu,ja bih to rekao i za pšenicu,dok joj neobratiš punu pažnju okrene ti leđa
Voleo bih da vidim rezultat analize,ali iz glave bih ti rekao da je to sve JAKO MALO
 
Bez ljutnje i uvrede to sto je Milos uradio , to je premalo. Ali mozda je u pravu , moj komsija kaze da je on sigurniji kad mu para stoji u dzepu. Dok ja odkad znam za sebe uvek sam bacao pare , nekada po njivama , sada po masinama i nikad nemam ni prebijeni dinar. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh