Pšenica 2009/10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Deo koje još nije poleglo
40s
296c0sy.jpg
 
ovo su poboljšivaći prvo element zatim ludwig visina im je oko 130 cm

SDC12633.jpg


SDC12634.jpg
 
mi zadnjih 15 godina ni protiv korova ni protiv leme nismo prskali, al ovo je neka posebna godina...
 
Shale je napisao(la):
mi zadnjih 15 godina ni protiv korova ni protiv leme nismo prskali, al ovo je neka posebna godina...
Ni ja neprskam nikad pšenicu od leme a kolko se sećam nije ni moj stari to nikad radio ,zapravo možda i imam te leme ali iskreno neznam kako to izgleda ,ta bolest :sta: evo moje pšenice slikane danas ako neko primeti tu lemu neka mi piše
2a8j0if.jpg
 
Evo ga moj Apache
anzfoh.jpg
Ovo su vlati
2agqdtz.jpg
Slikano je sa mobilnim tako da slike nisu ostre
zlr860.jpg
Imajte na umu da je ovo zito imalo tretman od 50 min leda
 
Razgrnite malo useve! Uslikajte lisnu masu iz blizine! Uslikajte pobelele klasove. Opipajte ih! Koliko tu ima zrna? Kada malo dozreju protrljajte klas kroz dlanove, pogledajte zrno. Izdaleka to sve lepo izgleda! Nije sada u pitanju lema!
 
don je napisao(la):
Razgrnite malo useve! Uslikajte lisnu masu iz blizine! Uslikajte pobelele klasove. Opipajte ih! Koliko tu ima zrna? Kada malo dozreju protrljajte klas kroz dlanove, pogledajte zrno. Izdaleka to sve lepo izgleda! Nije sada u pitanju lema!
Pročitaj šta sam napisao i postavio sam slike u ovoj temi kraj 33 strane.
 
:cool: :cool: kako li će pšenica da podnese ovu temperaturu,a za vikend najavljuju 34 stepena
 
Kako:haha:Pa skuvace se,skracenje vegetacije i samim tim manji prinos :zli: i uz kombinaciju sa katastrofalno losom cenom PROPAST :zli: :zli: :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh