Oranje

Nije leopard, podseca malo ali nije.
Kao sto kaze kolega Milan moj imenjak, trebalo bi da je leskovacki

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jeste Lemind, vidi se lepo..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Фала Ђорђије на одговору из прве руке. ::super::

А зато, због тог неуобичајеног облика дасака је добио надимак "Мики Маус". Ја не капирам ту причу од пре неколико дана, мислим се "шта им је сад Мики Маус...".

Погледао сам код "МГМ Пламена" да ли имају "потрошни материјал" за ЛЕМИНД-ове плугове и видим да имају то што ти треба да га рабиш годинама, па чак и дефлекторе и претплужњаке. Зна ли неко да л' нешто од то двоје реално помаже да овај плуг боље заоре масу?
 
Pomaže tanjirača 100%.Istanjiraš i onda oreš a dodaci će pomoći plugu da sve ostatke lepo spakuje u zemlju bez da isti vire napolje ili budu od gore.
 
Pomaže tanjirača 100%.Istanjiraš i onda oreš a dodaci će pomoći plugu da sve ostatke lepo spakuje u zemlju bez da isti vire napolje ili budu od gore.
Koja tanjiraca?
Veruj mi gde je teska zemlja (smonica) ova nosena laka tanjiraca samo brlja odozgo i nista ne radi,ulazi u zemlju 1-2cm.A ko ima leskovacke plugove uglavnom ima takvu tanjiracu.Pokusavao sam sve moguce nacine svojevremeno.Jedino resenje je sibica.
 
Mušovac svi mi imamo vučene tanjirače pa se odradi dobar posao.Možda bi mogla i ta laka da odradi kada bi se otežala ali osnova svega je da masa pokisne i zalepi se za zemlju.
 
Kad pokisne i slepi se tad ce je i zaorati nekako, ovako suvu i nasovenjenu tesko ide...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Plus, ako se biljka zaore cijela, onda plinovi od raspadanja hoće u proljeće zaustaviti napredak mladog usjeva.
Ja sve ostatke biljaka prije oranja tarupiram, na užas komšija. Za njih je to samo jedan prohod više, i uzaludni trošak....
 
Nazad
Vrh