Oranje

Ide, eebiga
656ea4dc66a31c558a144ad581f246ae.jpg
7eee4684d020c744298822be8e9248de.jpg
 
😊Lako se tebi zezati..
Evo danas guši na tarupirano, ja idem po tanjiraču , istanjiram ono opet sranje, mase u majčinu, i guši i gomila i neće da se zaore da pa da si bog.. I normalno da je čupavo..

Da znas kakvih sam ja oranja imao ove godine, eno ga jedno ne moze da udje tanjiraca jos uvek pitanje da li ce se posejati uopste. Em cupavo em stoji voda, em trake s kraja na kraj.. Pre da ce ici neka prolecna kultura, tesko da ce jesen dozvoliti da se to uradi.. :LOL:

Ali neka ga i cupavo, danas drljano neko oranje, mada bolje da je isla prvo tanjiraca, ima neke nakisle grudve natopile se ne moze da ih razbije, i negde posle 30-40 ari samo spade drljaca na uvratini koliko je ravno.. Prvo smo mislili otkaci se sa nje poluga, kad ono na drugom kraju poluge, ako neko zna kako je na Rakovici to reseno, usao onaj klin unutra u kuciste kako **greška li ga. To videli tek kuci mislili smo da je puklo to, dosao 558 da nastavi a Rajka kuci. Probali magnetom da izvucemo ne moze, nzm sta da mu radim, i kako je to uspelo da udje unutra a proveravali vise puta isto je obradjeno kao ona druga strana, i ne vidi se da je puklo to bi bilo sveze i neravno..

Tako da lepo ti kazes, samo neka ui, kad ovako nesto strada onda bi voleli i da ui a ono ne moze..
 
Lako se tebi zezati..
Evo danas guši na tarupirano, ja idem po tanjiraču , istanjiram ono opet sranje, mase u majčinu, i guši i gomila i neće da se zaore da pa da si bog.. I normalno da je čupavo..
Iste probleme smo imali sreca pa smo pusaci i imali kod sebe upaljace pa kresi, prvo obezbedili okolo.
Od oranja polako gorelo a mi odmah orali, islo samo tako..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas oborio rekord 6 jutara i 3 frtalja izorao. Ide kejs extra. Oranje je takvo kakvo je, plugom sam izuzetno nezadovoljan. Ide pa nasloni zemlju, jebo ga konstruktor. Ako sada nema brzinu nikada neće imati, ali jednostavno ne zavrne zemlju, pa onda negde ostane veći komad zemlje, složeno jeste, ali ja nezadovoljan. Juće potrošnja 13 litara po kj, današnju još ne znam.
 
Danas oborio rekord 6 jutara i 3 frtalja izorao. Ide kejs extra. Oranje je takvo kakvo je, plugom sam izuzetno nezadovoljan. Ide pa nasloni zemlju, jebo ga konstruktor. Ako sada nema brzinu nikada neće imati, ali jednostavno ne zavrne zemlju, pa onda negde ostane veći komad zemlje, složeno jeste, ali ja nezadovoljan. Juće potrošnja 13 litara po kj, današnju još ne znam.
To je sa 2 brazde?
 
Nazad
Vrh