Oranje

Sve bolja situacija je sa mojim zglobom. Jos cu danas da odmaram. Sutra idem da probam da zavrsim oranje. Trebalo bi da situacija sa zemljom sad bude bolja jer se jos malo prosusilo. Onda je bas bilo prevlazno. Nadam se da cu uspeti. Ako sutra ga zavrsim onda u petak tanjiram. Nakon toga cu odluciti sta dalje. Da li jos jedno tanjiranje ili setvospremac.
 
Juče započeo zimsko. Ide lepo.

4q72v5y.jpg

WE4J5jp.jpg

B2BU7wU.jpg
 
Kod mene u kraju sejali pre 20 dana i to niklo ko po grobu jagode i oni srecni ko mala deca

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Posto je stanje sa mojim zglobom sve bolje juce sa probao i uradio veci deo oranja. Mnogo bolje ide. Zemlja se malo prosusila i ne lepi na dasku tako da kukuruzovina vise ne gusi i lepo se zatrpava. Ostao mi jedan manjideo danas da zavrsim. Nisam hteo sinoc po mraku jer mora da se uradi jedan deo sve na jednu stranu, mnogo ponavljanja da bi se ispravila mala krvina. Eh da imam prevrtac i dobar traktor sve bi vec bili zavrseno. Ali ide i ovako. Posle idemo tanjiranje i priprema za setvu. Nadam se da cu do kraja sl nedelje sve zavsiti jer vidim da u subotu i utorak ima najave za neku kisu za moj kraj.
 
Nazad
Vrh