Oranje

Nije 12coli, 10 coli je. Ovaj plug je vise za garenje, nije on za neku dubinu, ali smo izorali zadnji hektar s njim cisto da vidim kako bi isao, a isao je poprilicno lepo.
 
Poslednja izmena:
Mozda malo i da ali nema pomoći pošto su kreteni povarili osovinu i nemogu ga pomaknut , problem je ako visi njiva po ravnom je dobro.
Sad su jednake priblizno.
 
577 jel' ti ovo na prvoj brazdi gredelj, nosac glave, malo kriv ili sam ja ocoravio kraj ovog monitora. I sta su to bivsi vlasnici zavarili? Fiksirali su vucnu osovinu varenjem?
Da, da zaboravih ; zasto nije pivo u brazdi ?
 
Poslednja izmena:
Možda je jer je plug bio lomljen vukao ga je same 90 konja poslije John deere 80 .
Ali ore dobro a bio je jeftin pa je cijena presudila sad dobro ide nije loše.
Ali povarili su vučnu osovinu pa nemogu ga malo u stranu baciti problem je jer sedmica ima 18 gume inače bi bilo dobro.
Eh ne pijem pogotovo dok radim preferiram bez alkohola :osmeh:
 
Da malo je veći od 757 ali po meni bolje ide on s njim dobro čak i u brda a bilo me strah pošto svi vuču 757 da ne bi bio velik.
Što se tiče dubina koju oćeš.
Dalo bi se još ga doredit da mu je crtala ubacitlijepše bi orao ovako lomi.
I pretplužnjake staviti.
Milina je što nema štopanja jer je 110 cm od glave do glave.
 
Ja sam mislio da je taj 758 2x18coli posto sam cuo u selu da je imt proizvodio takav dvobazni plug.
 
577...Razvali taj var na osovini i namesti taj plug kako treba.Ovako ti prednja tabla ne hvata vise od 20cm,a druga ide na 40...
 
577...Razvali taj var na osovini i namesti taj plug kako treba.Ovako ti prednja tabla ne hvata vise od 20cm,a druga ide na 40...

Nisam se zagledao hvata kad idem direkt uz rub ako ne idem ne ondamanje .
Dosta su povarili morat cu sad mi je zao kad sam obojao sve al sad sam sve izorao pa cu to tokom zime jos samo to i dobro radi ja zadovoljan .
 
Nazad
Vrh