Oranje

Pa kakav je to onda hidrulik na zetoru.
Imt kad udari reagira na kamenje itakve slične stvari plug trzne i ode .
Onda je bolje da staviššarafe slabije pa da oni pucaju.
 
Ovo je orano 3.1.2013.

Slika2446.jpg

Slika2447.jpg

Slika2448.jpg

Slika2449.jpg

Slika2451.jpg

Slika2455.jpg

Slika2456.jpg

Slika2457.jpg

Slika2458.jpg

Slika2461.jpg
 
Dva su razloga što medje idu tako (slično je i ovde) . Nije radjena komasacija i blizina rijeka i rječica koje svojim tokom odredjuju medju u okolini.
 
Može al mora da barata sa integralima kao doktor matematičkih nauka.I opet nije tačno sto posto...
 
zato sam 100 puta rekao da je u pojedinim dijelovima srbije lako orati i upucati plug kad su njive ravne i pravouglog oblika.Ja imam jednu njivu 3,7 ha kud je brdo kud je izlomljena na sve strane tako da bi svaki prolaz trebao štelat plugove da bude kako treba a još plus uklinaka milijon.
 
Hah sta mi pricas imam njivu maltene kao u obliku laste straota za bilo koju operaciju zlo i naopako .Dva spica u nepravilan oblik slova L ali iskrivljenog nemogu ni da vam opisem .A i kombinat ima sve neke stomake spiceve zlo bez obzira sto su velike parcele ima kojekakvih ostrva sisavaca po parcelama pa zavlace se oko suma itd i zeznute su za oranje .Tek kombajni za repu kad im se zalomi da nemaju prokoseno u nocnoj smeni haahh a ljudi sa strane neznaju parcele zlopate se .A naravno i mi smo majstorcine kad posejemo to hhahahh pa posle nek gleda ovaj kako ce povaditi :osmeh::osmeh::osmeh:
 
Zato se to zove Žitnica i poznata je i šire, a kako je upucat te višebrazne i obrtne plugove to više zavisi od majstora a manje od parcele.
 
.A i kombinat ima sve neke stomake spiceve zlo bez obzira sto su velike parcele ima kojekakvih ostrva sisavaca po parcelama pa zavlace se oko suma itd i zeznute su za oranje .Tek kombajni za repu kad im se zalomi da nemaju prokoseno u nocnoj smeni haahh a ljudi sa strane neznaju parcele zlopate se .A naravno i mi smo majstorcine kad posejemo to hhahahh pa posle nek gleda ovaj kako ce povaditi :osmeh::osmeh::osmeh:
Sada ce vam taj problem resiti Arapi!!!
 
Ma nesmem vise da spominjem politicare i da psujem bio sam x puta banovan .Ovo je takva namestaljka 4 coveka su nam iskrojili sudbinu oni sto su isli u delegaciji kad im se pokvario avion.A siti smo i ovog do sada sto je bilo od kako su ovi na vlasti odsekli su ovo nase gazdinstvo totalno ,bukvalno nisu hteli nijedan deo da nam posalju pravili su nam raznorazne probleme oko svega i svacega mozda je ovako moralo da bude posto je nezgodan nas mentalitet i nejde pod komandom nasih prevaranata mozda ce arapi znati bolje,mozda i neko ostane da radi i mozda ce barem biti prava firma .Nisam vise pametan a nisam nikad ni bio hehehe, ali ovako dalje nije islo i znajte da sta god vidite u medijima da je sve velika laz i dalje se obmanjuje narod ,nesmem da opisujem detalje i otvorenije da se izrazavam da nebi popio ban .
 
Nazad
Vrh