Oranje

Haha nije to nego smo uzeli ovu zemlju neplanski pa da iskoristimo ovaj sneg da zaoremo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haha. A zasto? :) ovde je pomesan sneg i vestak npk. Ima dkc da obori rekord :)

Ovo je odmor za dusu. Duz 900m a 1221 samo prede jos da ima veci rezervoar pa da ne moram sipati bilo bi super


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haha. A zasto? :) ovde je pomesan sneg i vestak npk. Ima dkc da obori rekord :)

Ovo je odmor za dusu. Duz 900m a 1221 samo prede jos da ima veci rezervoar pa da ne moram sipati bilo bi super


Sent from my iPhone using Tapatalk
Svaki komentar na DZ sam procitao vezano za to oranje i taj sneg i zakljucio sam da svasta bog drzi na ovom svetu, budale i pecurke se ne sade oni sami rastu.
 
Ovde sam to i pročitao,nikad se ne bih setio takve ludosti.. ajde da hoće koren da zaledi jer se sneg ne istopi ali zubi su hit.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Кад почнем да читам постове оних пар полупаних ликова типа Оливер,па онај неки ваљда је Пантелић што је од деде наследио 558 и леминд лесковац плуг,па почне да баљезга о супер моћима дотичног трактора моментално добијем дијареју.
Онај Оливер неписмен,а у све се разуме и још пар ликова ма катастрофа јбт за те ликове и постоји она пословица"док није било интернета и фб само је породица знала да нису под винклу".
 
Кад почнем да читам постове оних пар полупаних ликова типа Оливер,па онај неки ваљда је Пантелић што је од деде наследио 558 и леминд лесковац плуг,па почне да баљезга о супер моћима дотичног трактора моментално добијем дијареју.
Онај Оливер неписмен,а у све се разуме и још пар ликова ма катастрофа јбт за те ликове и постоји она пословица"док није било интернета и фб само је породица знала да нису под винклу".
Kako kaže Pantelić-Situacija postaje kritična 😂😂😂😂
 
Pojedinci i sa foruma preteruju malo u podjhbavanju, kad vidis da nije bazdaren, bez' od njega.
U stvari tamo ih ima bar toliko da pametan covek nema sta da trazi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jos malo i gotovo za danas,jbem ti drvo uvek mora negde da ga ima u sred njive
0262f9f3532e8ed0679f1544227a221c.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh