Oranje

Jbg ostaje pitanje šta je razumna cena za polovan dvobrazni obrtač. Ja moram kupiti, mnogo mi para nov, da je trobrazni ne bih razmišljao, ali za dvobrazni nov mi je mnogo 7 ili više izdvojiti, i sa povratom je to opet oko 5000 evra.
Polovan sam mislio da izdvojim do 2000 evra, korona je prilično smanjila izbor plugova. Za dobru priliku bi dao i više para, ali ne preko svake mere.
Turski plugovi me ne zanimaju.
 
Ја исто тражим неки полован двобразни до 2000евра али све што сам гледао је фиксно 14 цоли, ја би да може да се рихта бар до 16 цоли.
Сутра ће ми друг донети ценовник ја мислим за Аплер 2+1 каже да је негде око 5000евра и има штелујући захват.
 
Ja gledam 4 brazde i voljan sam da bude vario.Vidim da ću morati lepo da se otvorim za čestit plug.
Мораћеш добро да се отвориш и изујеш гледао сам неке вогеле и лемкене па за 4 бразде мораш дати минимум 2 хектара земље. Јбт направише од плуга спеис шатл.
 
Мој браша узо хуард куна обртача решетка четири главе дао новаца за њега сачувај боже, не знам од чега их праве па да то толико кошта. Мени је то лудос давати толики новац за нешто што само можеш по земљи вући
 
Мој браша узо хуард куна обртача дао новаца за њега сачувај боже, не знам од чега их праве па да то толико кошта. Мени је то лудос давати толики новац за нешто што само можеш по земљи вући
Koliko brazdi, jel kun ili huard, i koliko je plaćen?
 
8000 evra za dvobrazni prevrtac Lemken, pa za te pare biras Mercedes.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
Бест и ко неки турски Унлу 2 бразде са предплужњацима,црталима и клик-клак точак и захват од30-45 цм 7500 евра јбт па ја толико платио трактор.
 
То је Кухн Хуард имаш ту серију плугова нешто старија варијанта са почетка овог века, не знам сад тачно 4600 или 5600 ал све у свему права ситница
 
Nazad
Vrh