Oprema za svinjokolje

Jel neko od vas ima BOSANSKI ŠKLOPAC od mitraljeske cevi sa drškom od ovnujskog roga????
E sa njim kad se isečeš neće da zaraste!!


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Da čakija, krečio Hakija presudila mu čakija
Zenica blues

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Imam vakumirku iz Lidla i uglavnom kod njih kupujem foliju u roli. Po paketu je jedno zavarivanje više, ali režem na duljinu koja mi najbolje odgovara.
 
Gde uzimate kese za vakumiranje i jel bolje uzeti kese ili rolnu?
Ja sad uzeo ove godine sa kupujemprodajem te CD Plast iz Beočina, ispadne jeftinije mi na rolnu za kobasice i kulene i sam onda krojim duzinu koju mi treba da ne moram presecati nadeve. Za sad sam zadovoljan sa kesama, rade posao
 
I toliko priče oko klanja i na kraju mene sinoć nahvata Corona i i evo sad sam mesara zvao da odnese svinje i uradi sve
28din od kile, seče čvarke ali ne topi, pravi kobaju, obradi za sušenje i zamrzivač


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Pao danas jedan oko 230kg
JdkOPv6.jpg
HEmrlAu.jpg
vZwSkR8.jpg
YHVTa6M.jpg
Gyy6ton.jpg
 
Hvala ti @Lule28. :ppozdrav:
Zanima me, jer mi je kod pravljenja kobasica to najteži dio posla. Radim godišnje oko 45 kg (odjednom) i dobro bi mi došla mješalica, naravno ako nije preskupa.
 
I toliko priče oko klanja i na kraju mene sinoć nahvata Corona i i evo sad sam mesara zvao da odnese svinje i uradi sve
28din od kile, seče čvarke ali ne topi, pravi kobaju, obradi za sušenje i zamrzivač


Sent from my moto e5 using Tapatalk
Gde si kolega po Coroni?? Mene uhvatilo po drugi put posle 13 meseci. Na srecu mnogo lakse nego onda.
 
Meni se ovaj tip mešaone ne sviđa,razbija meso.
Za kobaju može da prođe,stim da se meso samelje na krupniju šajbnu.
Za kulen ne.
 
Nazad
Vrh