Oprema za svinjokolje

Danas sam malo bolje nemam temperaturu, ali kosti bole!!
Mislim da je ovo drugi put da fasujem!!
Prvi put pre mesec dana 12_13 decembra i držalo do 20tog


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Danas sam malo bolje nemam temperaturu, ali kosti bole!!
Mislim da je ovo drugi put da fasujem!!
Prvi put pre mesec dana 12_13 decembra i držalo do 20tog


Sent from my moto e5 using Tapatalk
I mene temperatura 38.8 od sinoc popustila. Prosli put me drmala 10 dana plus upala pluca. Nazebao sam na dva disnatora ili ti svinjokolja cisto da ne budemo off.:):) Bar ce biti:sleep:
 
Hvala ti @Lule28. :ppozdrav:
Zanima me, jer mi je kod pravljenja kobasica to najteži dio posla. Radim godišnje oko 45 kg (odjednom) i dobro bi mi došla mješalica, naravno ako nije preskupa.
Napravi sam , moze od reduktora vitreks muzilice i dva lancanika i lanca , imas jeftino u trgoagenciji , moze oko 15-20kg mesa u jednom mjesanju , mora da se smanji broj okretaja , motor je samo 250W a i nevalja da okrece prebrzo , gore treba da budu uske inox ploce a ne sipke jer razbijaju meso , a posuda moze i plasticna. Nesto kao sa linkova samo sto ovaj brzo okrece , jak motor sto navodno nije ni potrebno.
 
S omikronom je svašta moguće. Ako su 2 pcr testa pokazala 2x zarazu, onda bi trebalo talo biti. Ako se Luka nije testirao oba puta, onda je veća vjerojatnost da nije oba puta bila korona. Gotovo istovremeno kao Luka je sin imao simptome. Prvi put je pcr test bio negativan, a drugi puta (nakon cca mjesec dana) pozitivan. Navodno je prvi put bila neka druga viroza, a kašalj je bio jači nego sad kad je pozitivan.
 
Prvi put nisam imao kašalj, sad kao osetim nešto u grlu nekad se zakašljem retko
Oba puta
proliv
Bolovi u kostima, zglobovima, koža i kosa bole, temperatura, strašno znojenje, vrtoglavica, manjak apetita, gubitak ukusa i mirisa

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh