OLT plugovi

Bio sam danas i odustao od tog olta.Nije kako smo se dogovorili da bude.Obišao sam još par prodavaca i mogu vam reći da je sve jad i beda.Jedno pričaju preko telefona ,a sasvim je drugo kad se ode.Prešao sam verujte tačno 540km i ništa valjano nisam našao.Jedino što sam prelomio je da ću uzeti leoparda.On je najvišlji i plug sa najdužim rastojanjem između glava.Zadovoljiće sve moje potrebe.Još samo da se nađe neki dobar ili loš za male pare.gledam da idem na to da je ram dobar ,a sve ostalo da ja montiram novo.
 
Zagrejao sam se za IMT leopard.On je nalik na imt 757.Ima isti klirens ali je između glava tačno 1m,zahvata je 2x35.Evo druže slike jednog takvog.
34f07j7.jpg
 
Kakvi su mu to deflektori,odnosno peraja?Nisu orginal,posto ja imam orginal i ne lice,a zanima me posto bi ubacio neke malo duze i zakrivljene poput ovih na tvom plugu Frenky...Leopard je dobar plug i jako lepo moze da se ore sa njim!
 
I moj cale je kupio nov,i od tada su mu ovakvi deflektori,ovu sliku sam skinuo sa neta posto su moji identicni...Verovatno da ima 2 tipa
1.jpg
 
Diklofen, to je moj plug na prodaju.
Pa jesi li ti normalan bre.Što nisi stavio u oglase na forumu.Vredi li to da ja dođem sutra da vidim i kupim?Ja našao u oglasima i ajde da postavim sliku.
Taj što je Savato stavio je isti kao Frenkyjev samo zalepili nalepnicu.Tajs am takođe planirao da sutra vidim ali ako kolega kaže da je njegov stvarno OK onda neću ići u Pančevo.
 
I obrtač i ravnjak.Tražim veći dvobrazni ravnjak da ga agregatiram sa novim MTZ 82.1 i da mogu da komotno sve zaoravam.On će iči na njive gde se neće paliti biljni ostaci.
 
Evo kombinacije olt alkar i vladimirac , kombinacija odlično funkcioniše inače plug sam uzeo od člana Mirko 015 i sve pohvale za njega
 
To je OLT Slavonac... Ja sam od ta dva pluga napravio jedan trobrazni za Belarusa.... Nemoze on nesto duboko da ore a i kad je mnogo biljnih ostataka bogami hoce dagusi...
 
Nazad
Vrh