OLT plugovi

ciro sa zetorom 3511,al jesenas sam oro ledinu posle susne sezone uzo imt komsin nece u zemlju pa totije, bilo je tvrdo dok jedan nije seo na njega i opet jedva. ovde imaju oltova par njih al imt je imt samo vicu. e ja necu imt i nem para za bacanje a malo ja orem za svoje potrebe,samo da je dobro podesen plug,a nizbrdo bi vuko ija tri brazde mozda haha:haha:
ti imas jaku masinu sto da ne.


Nemoj ni Slavonca da preplatis kod mene po selu mozes da biras slavonce za 50 evra ili 5000 dinara.. Mozda moze neki da se iskopa i za jeftinije bas cu da potrazim ovih dana... Ja sam uzeo dva po 5000 din i spojio ih i dobio sam plug sa 3 brazde za nesto vis eod 10.000 dinara.. (farba i nekoliko srafova duzih i jedna sina gvozdja..)
 
Ćiro a ima li kod tebe da se nađe OLT PTO2 jeste mali i lagan plug ali ja sa vlatkom sam prezadovoljan sa njim.
 
Ćiro a ima li kod tebe da se nađe OLT PTO2 jeste mali i lagan plug ali ja sa vlatkom sam prezadovoljan sa njim.

Ja imam taj OLt pto2 samo sto je sa jednom brazdom... Moj komsija ima sa dve brazde eno ga u gradini izvrnut naopacke pitao sam dal ga prodaje za sad nece... Moze sve da se nadje samo treba malo da se raspitam,naj vise se prodaju Slavnoci,nemogu da objasnim koliko slavonca su isekli u staro gvozdje a sad im cena skocila jer ih svi traze zbog toga da ih preprave na 3 brazde... Ovih dana cu da se raspitam za te slavonce mozda ima neki po nekoj gradini... :ppozdrav:
 
ja sam prosle godine uzeo jednobrazdni ali ima dve tablice. na jednoj imt a druga livnica osjek. to su otprilike u koperaciji radili . za 50eur nadjem kod jednog dede bio u korovu godinama. kad sam ga ocistio i razradio crtalo ide ko lud .ja ga uzeo da pokrcim obalu sa njim a ono se ispostavilo kao jako dobar plug za duboko oranje. posto planiram vladimirca uzeti za njega ce biti taman. plug ima oznaku tipa 16021 .jel se susretao ko sa tim plugom od 16 col
 
i ciro bre to je dzabana. po oglasima 150-200e.
a kako ovaj zovete jel to ko tvoj olt 2 ciro
2vrwkmh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
i ciro bre to je dzabana. po oglasima 150-200e.

Ja ti nadjem za 5000 din i saljem ti ga na Siti expres... :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Potrudicu se da nadjem nesto ali su dosta iseceni u staro gvozdje... Znam dvoje koji imaju te plugove sutra idem do njih da vidim dal prodaju... :ppozdrav:
 
i ciro bre to je dzabana. po oglasima 150-200e.
a kako ovaj zovete jel to ko tvoj olt 2 ciro
2vrwkmh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]



Taj Olt sa slike je kod mene zavrsio ovako...

KAY0T.jpg


9zEpC.jpg



A imam jos jedan isti samo sa jednom brazdom...

- - - - - - - - - -

Ovaj sam prepravio za Rakovicu 65,ore sa njim samo tako... :bravo:

- - - - - - - - - -

ma jok brate nista hitno kad natrcis uzmi ko sebi,kod mene jos sneg:haha:. unapred hvala ::svaka cast::


Nema na cemu jos hvala.. Tek kad naletim na nesto ali trebalo bi brzo da pronadjem to... :ppozdrav:
 
pa da za male pare si napravio trobrazni i sta mu fali radi svoj poso a nije imt:haha: svaka cast,ja volim kad se nesto tako dogradi malo se masta upotrebi a nesumnjam da ti dođe i kao hobi ko i meni.::super::
 
pa da za male pare si napravio trobrazni i sta mu fali radi svoj poso a nije imt:haha: svaka cast,ja volim kad se nesto tako dogradi malo se masta upotrebi a nesumnjam da ti dođe i kao hobi ko i meni.::super::


Sve se moze sa malo volje i malo znanja (kao moje)... Ma to mi je posao,ne radim to samo za sebe vec i za druge sve sto mogu da napravim,stranice za prikolice plugove dodajem brazde,kabine,sve to placaju... :haha: Jesi video imam i Slavonca sa 3 brazde????
 
pa jesam za njega ti i kazem dobro si ga odradio i ono napred kacenje gde je pomicanje sa bolcnovima dobro se drzi,s obzirom da vuce tri brazde,kvalitetan je to materijal. a recimi komsija se raspituje posto ima racuna da se napravi kabina za ursusa 360.imas li neku orjentaciu,trazili su mu 1200e neki.
 
pa jesam za njega ti i kazem dobro si ga odradio i ono napred kacenje gde je pomicanje sa bolcnovima dobro se drzi,s obzirom da vuce tri brazde,kvalitetan je to materijal. a recimi komsija se raspituje posto ima racuna da se napravi kabina za ursusa 360.imas li neku orjentaciu,trazili su mu 1200e neki.

Da ne pravimo ovde :off_topic: ajmo na PP... :ppozdrav:

Jeste stalno se osvrcem i gledam dal jos tu plug kad orem jer je stvarno lose kacenje to mi je prva stavka sad da preuradim... :bravo:
 
i ciro bre to je dzabana. po oglasima 150-200e.
a kako ovaj zovete jel to ko tvoj olt 2 ciro
2vrwkmh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Moj je ovakav OLT PTO2.

Pitanje za Ćiru da li je treća glava od PTO pa navarena i produžena gde se šrafi za gredu ili ramu ili kako se već zove ili je od posavca izgledami malo drugačije od prve dve?
 
e ovaj OLT PT02 danas sam slikao i dobijam ga dzaba od zeta. malo da se ranici srede ili cu najverovatnije nove uzeti. jedino je bez crtala i tocka ,nekom trebalo
 
Moj je ovakav OLT PTO2.

Pitanje za Ćiru da li je treća glava od PTO pa navarena i produžena gde se šrafi za gredu ili ramu ili kako se već zove ili je od posavca izgledami malo drugačije od prve dve?

Treca glava nije od OLT pto2 vec je naj slicnija glavi od Slavonca ali ja sam skratio dasku pa sam je nekako doveo na pribliznu velicinu.. A drzace trece brazde sam napravio od nekog nemackog pluga sa jednom brazdom... :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

pa jesam za njega ti i kazem dobro si ga odradio i ono napred kacenje gde je pomicanje sa bolcnovima dobro se drzi,s obzirom da vuce tri brazde,kvalitetan je to materijal. a recimi komsija se raspituje posto ima racuna da se napravi kabina za ursusa 360.imas li neku orjentaciu,trazili su mu 1200e neki.

Danas nasao nekoliko slavonca!!!! Sutra idem na jos neka mesta u potrazi za plugom.. Ove sto sam pronasao vlasnici se malo neckaju malo prodaju malo ne... Sutra idem kod jos jednog znam da je imao 100000% samo ako nije prodao taj ce bas jeftino da se uzme.. :bravo:
 
o ciro pa ti si vredan rođen za sverc:bravo:

Ma pusti ove prodavce ovde svi videli sta se radi sa tim Slavoncima pa vise niko nije mutav sa kapije vicu 100 evra ali nemoze to tako!!!!!!!!!!!!!!!!!! Da si mi rekao pre mogao sam da ti nadjem za dzabe skoro ali sad se svi naostrili ali polako ispasce nesto... :bravo: Ja nemam kompletan plug dao bi ti,fali jedna daska i jedna krivina... Ja sam imamo nekoliko Slavonca i plus ova dva sto sam napravio sa 3 brazde... Imam jedno 15 crtala na tavan... :haha:
 
druze nigde se ja nezurim,kad nesto ispadne lakocemo samo uzivaj nikaka frka. ako ja nađem nesto bez crtala prodaces mi crtala bar da znam de ima:haha: posto ih obicno poskidaju:sjasi:
 
Nazad
Vrh