Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

Nisam ni ja za trubace i terevenke,to lepo odem u kafanu,a sad idem na sajam,tako da neznam ni ko je poceo sa ovim pecenjem,a Miljko sale se kolega i ja sa njima na tvoj racun nije ovo neko zlonamerno prozivanje. . .drago nam je da vidimo neki tvoj post. . .
 
ljudi ajd dogovoritese datum i sta i kako da narucujem avionsku kartu,cekam da se dogovorite jer cu biti samo 4 dana pa da poklopim kada se vi dogovorite da se malo druzimo
 
Eto Milos odredio datum,bre nece tako moci u udruzenju,tamo ima skupstina pa se usvajaju predlozi:osmeh:
 
ja datum nisam odredio vrati se u postove pa vidi ko je,ja mogu kad hocu,ovce ima ko da rani,zivim samo od poljoprivrede,ne idem u firmu na posao,a i uvrstio mi danas kukuruz pa mi sve nesto lepo . . .
 
kolega bre niko nista nije potvrdio,mi smo prijavili za sajam,veterinar izvadio krv ovcama,maticarka izmerila grla(visine,duzine,sirine,kg itd)danas zvali oni kazu nisu jos dobili analizu krvi,javice nam,ko pripada vojvodini oni su dobili odgovore a mi ne jos,neznam ni ja sam vise
 
E zato napravimo lepo sajam samo za ovce u Kragujevcu i svi imaju isti tretman i svi na jedno mesto dodjemo i vidimo sta nas interesuje,majilovac jer placas nesto da izlazes na sajmu?
 
neplaca se nista za boks,nesto je bila prica da opstina odradi prevoz posto ima nas 2 koji bih izlagali ovce ako bude sve uredu ali izgleda nista ni od toga,
 
Primace se ovaj sajam,pocnite da se izjasnjavate jer 13 datum koji je u opticaju,da znam i ja i drugi,imam posla neznam gde bijem,mogu da pobegnem uvek,al moram unapred da znam.
 
Nazad
Vrh