Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

Ja u principu mogu 13-og ali planiram da dovedem jednog "profesionalca" koji ima preko 500 grla idf-a a sa namerom da ga upoznam sa kolegama, buducim profesionalcima, jedina ograda je ako on nebude mogao bas tog dana.
 
Poslednja izmena:
Kolege forumasi jes' da nisam ovcar ali cu najverovatnije i ja doci u nedelju privatno pa se nadam druzenju sa bar nekim kolegama sa kojima sam imao kontakt u ostalim temama. :ppozdrav:
 
Kolege vidimo se na sajmu u nedelju, danas sam razgovarao sa jednom firmom, radiću na njihovom štandu. :ppozdrav:
 
Ljudi,ko zeli da dodje moze da mi se javi da ga sacekam na autobuskoj stanici ili negde u gradu,pa da idemo zajedno,inace sve vec polako pristize na sajam,malopre sam video kamion pun sjenickih ovaca.
 
bato verujmi da oko prijave za sajam nista nisam znao ali evo barem nesto naucio,zao mi je sto je informacija oko postupka takva kakva je,doduse mi smo se prijavili u januaru ali kontrola zivotinja(kontrola krvi)i ostale obaveze odugovlace,ko god bude u prolazu neka svrati da se upoznamo,kolega je tamo od sutra a ja od nedelje,potrudicu se da nabavim stocic i nekoliko stolica a i kuvalo da barem popijemo kafe i upoznamo se
 
Priblizilo se,a sve u nacelu dogovoreno,a konkretno nista!U koliko je skup,ispred koje kapije?Ko je siguran za Nedelju?
 
Nazad
Vrh