Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

pa zato sto sam jos hobista,kad napunim onih 12 hektara sa ovcama verovatno necu ovako razmisljati
 
Ajd nek svako prestane sa nebulozama za trenutak i napise koji dan mozemo da se uklopimo da sto vise se nas nadje i upozna jer smatram da je to veoma pozitivna stvar i imo bi jednu ideju sprovesti u delo a bitna je za ovcarstvo i sve nas,a za to mi trebate svi zato nek svako napise dan kad moze da bi se ostali koji mogu da manipulisu slobodnim vremenom,prilagodili,i unapred hvala.
Ja mogu da se prilagodim,datum nebitan,ako znam deset dana unapred,sad vi kazite kad ko moze . . . . ako je nekom problem novac za kartu i ulaz neka kaze da vidimo da se organizujemo ako smo kolege,clanovi foruma i ljudi . . .
 
Ja mislio dogovorili se za 13 maj. I tu nema pomeranja. Ko došo dobro došo ko nemože šta da se radi. Mailovci nisu još potvrdili dolazak čekaju da dobiju dozvolu. Pošto su nam kolege a ujedno izlagači i uz to neverovatno kulturni i fini momci biće takvi i domaćini. Još kad zagorka potvrdi da dolazi tog dana onda nema omaške.
 
12,13,14,15,16,17,18,maj. Reksmo da se dogovorimo zadnje nedelje,daleko je zbog privatnih i poslovnih obaveza koje su ne predvidive kod nas zaposlenih da odredimo ovako rano.toliko od mene,sta sam obecao ima da bude makar ga doneo(jagnje) i vrati se odmah.Ako slazem (a budem ziv i zdrav) nema mi vise mesta na forumu-to se bar podrazumeva
 
mirko i da slazes ako dodas KONTRAS sve ti oprosteno,znaci momci trinesti je za sad,dobro,ima vremena za uklapanje jos,ljudi koji rade kod privatnika su u nezgodnoj situaciji pa treba imati razumevanja i za to,jer vreme zaguljeno,e sad ako neko nemoze da dodje nije bas smak sveta i nema prozivanja. . .docice u Kragujevac da vidi kakvi smo ovde domacini.
 
sta ste zapeli za jegnje bre,de da ga jedem tamo da idem po sajmu i mljackam,ako sednemo negde onda kad da podjemo,kad da se vratimo,neznam kako to planirate,kupicemo peceno koliko nas ima negde u kafani,ako cemo vec da pijancimo i krkamo,al ja bi prvo malo po sajmu ne idem samo zbog ovaca
 
sta ste zapeli za jegnje bre,de da ga jedem tamo da idem po sajmu i mljackam,ako sednemo negde onda kad da podjemo,kad da se vratimo,neznam kako to planirate,kupicemo peceno koliko nas ima negde u kafani,ako cemo vec da pijancimo i krkamo,al ja bi prvo malo po sajmu ne idem samo zbog ovaca
a ti bi da juriš promoterke po sajmu i konobarice? To te ovajt Sika uči. Mi se skupljamo na druženje kao ovčari i čobani i tako i treba da bude. Uvatićemo neko iz obora na sajmu. Još da dođe i Crni Tekir da ga uredi na brzinu i nema brige!
 
MIRKO ZA PREDSEDNIKA! :haha: :haha:
Ma sta vam je ljudi nije sve u jagnjetini i picu,ja ne moram nista ceo dan da jedem samo vas da vidim na okupu. :cool:
 
Nazad
Vrh