Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

E do k...,vec je otpalo nekoliko forumasa.
 
Ja imam nameru da dođem isključivo kad i moj zema. Izradio sam alat za umirivanje ovna te ću ga poneti u NS i testiraću ga na autoru idejnog projekta ukoliko se bude zaletao na promoterke kao što je obećao.
 
Hocete da se izjasnite kad vam odgovara datum il da planiram sam za sebe,sajam za neki dan,pravim objekat,ogradjujem pasnjake,imam posla mnogo,pa bi vas zamolio ako vam je do druzenja i upoznavanja kazite koj datum odgovara svima da planiramo,ako ce te svako za sebe sto me ne bi zacudilo jer tako nam ovcarstvo i jeste,INDIVIDUALNO,onda da lepo urednici zatvore ovu temu i urame negde da vide ljudi kakvi smo stvarno cobani.
 
Ja definitivno ne mogu 13-og.Moram čuvati stado, brat mi je zauzet.Verovatno ću ići, kad bude okupljanje ostalih forumaša 15-16-og.
 
Ja lepo rekoh da se cujemo posle Djurdjevdana,za sad nemogu Vojvoda,Miladin,Sasabrzan,Ile de france,Mozda pocetkom sledece nedelje uspemo da iskristalisemo dogovor i izlicitiramo datum,daj bre da nam se ne smeju,ako prvi vikend ne odgovara nek to bude cetvrtak dan stocara,ili neki drugi datum
 
Ja mogu uwek!:)Ne kolji ti nista Mirkane,jer nas 3-4-5orica jagnje pojesti ne mozemo izuzew ako nije Romanovov od 6 meseci.:)Dogowor 8og da se zna koliko moze 13og a koliko ne?
 
Ja mogu uwek!:)Ne kolji ti nista Mirkane,jer nas 3-4-5orica jagnje pojesti ne mozemo izuzew ako nije Romanovov od 6 meseci.:)Dogowor 8og da se zna koliko moze 13og a koliko ne?


Ispecicemo zeca,ako i on ne bude previse,kako smo poceli,izgleda da ce 200gr alpske(salame) da zavrsi posao, i pivo pred zadrugom:osmeh:
 
Nazad
Vrh