Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

?? ?? ??
photo.php
 
Poslednja izmena od urednika:
Ao kakav je petao kasapin:)) a jbg petao sta cu ja kad mi nije svejedno ovo mi prvi put u zivotu nije lako ...nego srecom ovoj zecici nije valjda znao ona bolje nego ja;)
 
Aj kazi mi sta da radim da sam ih ostavio pocrkali bi svaki dan po koji, ovako svi ostali na broju. Sto je mnogo i za zecicu pa bolje nju malo pristedeti. Desi ce se ikod tebe pa cu te onda pitati.
 
Ma tad mi vec nece bit prvi put....nista nije lako prvi put pa ni kad se j...juris jases i tako hjehehe
 
Znam da tako treba, desilo se i meni da se mnogo okotte ( 13) , ali nisam imao hrabrosti da ih unistavam ( mislim na slabe jedinke). Sve kazem u sebi ako ih priroda uzme onda nek tako i bude, ali na kraju oni najslabiji i najsitniji nemogu da prezive ili ostanu zakrzljali i ni za sta nisu. To je realnost politike ( gorge bush senior-tadicu) zecharstva.......:))
 
E evo mene sa novim najnovijim informacijama....posto je danas dosta toplo zecica ih je otkrila tako da sam mogao i da ih vidim...izbrojao sam ih 7 od toga 5 rozi jedan sa crnim sarama i jedan nesto kafeno zut...e sad mozda ih ima ispod jos posto se oni zavlace jedni ispod drugih ali ove sto sam ividio svi su bili zivi i sve mi se cini uredu :) nadam se da nema samo neki mrtvi a da je skroz ispod :((( E to je za sad ako bude sto novo pofalicu se ja odma
 
Aaaaaa kafeno zut...to ces meni cuvati :D :D :D


Upisi lokaciju u profil. To se odnosi i na ostale clanove koji nisu to uradili. Nemojte posle da kukate da niste znali.
 
Poslednja izmena od urednika:
Hehe ..Cuvao bi ti ga vala da se moze ponijet u mk..ali nedaju na granicu htjela je meni jedna prijateljica da donese zeca iz mk ali nisu joj dali...:( a nisam tacno siguran ali je neka tako sucmurasta boja ima kafene zute i bijele....tj. kafene zute i roze je jos sto ce to ispast niko nezna
 
Evo i mojih malih zecica :) stari svega 3 dana ..hvala bogu svi zivi i zdravi uginuca nije bilo i nadam se da nece.jedu,koprcaju se i guraju jedan preko drugog ima ih oko 8-9 komada ... malecki su inace od majeke panonke i nekog orijaskog mjesanca :)
2vm94s1.jpg
 
MOJA KOTILICA? aKO PRICAS ZA MOJU KOTILICU,DA,JESTE xD
hVALA TI,POSTAVICU SLIKU ZA 2-3 DANA :)
pOZZ

Pisanje velikim slovima znaci vikanje a fala bogu svi vidimo i mala slova.
 
Poslednja izmena od urednika:
oivifs.jpg

Ljudi uzeo sam ovo za male kunice ...posto sam pario zecicu na treci dan posle kocenja...pa da im dajem ovo kad ih odvoim...sad trenutno mali imaju 10 dana
pa me interesuje kako ovo da im dajem i u kojem periodu u upustvu pise 10 ml na l vode 5-7 dana e sad u kojem periodu sse to daje kad se odovje ili zecici ili sad dok su sa zecicom pa njoj ili i sad njoj i posle njima ...pojma nemam .....i jeli ovoaj [re[arat dobar ,i jesam li uzeo to sto treba....
 
Ma nije ti to ni trebalo samo dobro hrani zecicu da jako neizmrsavi ,a ako hoces daj to njoj neverujem da ce joj skoditi moze joj samo pomoci da ih izdrzi.
 
Ne znam ni ja koliko ce joj to pomoci trebao si da joj dajes dobru hranu da je hranis sa granulama i vitamine neke da joj dajes mozda i Prefoksal ne bi bio los da se ubaci. Ne znam sta od dopunskih preparata mozes naci u CG. Ali sigurno mora imati kvalitetnu hranu tj granule.

Ja sam Sufamidin koristio za Kokcidiozu za sasvim nesto drugo od onog sto tebi treba (imas u uputstvo lepo napisano kao se koristi 10ml na 5 do 7 dana i posel desetak dana ponovis terapiju ali cini mi se da je on samo za crevne bolesti da je to kao neka vrsta sode za ispiranje). Da li si ti to samovoljno kupio ili si uzeo na preporuku verinara?
Mislim da ti on nije potreban za tvoj problem i da ti nece nista pomoci, da je dovoljno dobra hrana i vitamini.
 
Nazad
Vrh