Odakle Vam nick??

da li je moguće menjati nik na forumu ? Matke me zovu jer se prezivam Matijašević, a ovo mafija je drugar ubacio kada me je registrovao kao foru, pa bih to izbacio, naravno ako može.... ::namigivanje::
 
Mene zovu Bubu od osnovne skole a zasto su me tako 'krstili' drugari to niko zivi ne zna! :D
Uglavnom me svi zovu tako i na svim forumima sam tako registrovan..
 
Pogledaj samo ovu stranu ko je odakle pola neznas Tasmanija, hrvatska, fruska gora, juzni banat. I sad kako da se odnosis prema takvima dali je iz planinski krajeva ili ravnice samo u primeru oranja.
 
Prilikom registracije naloga kao obavezan korak stoji upis lokacije(tačne naravno)ali retkost je da član baš napiše odakle je kao da će mu neko otkinuti uvo zbog toga.Ne razumem takve ljude. :sta:
 
Takve koji ne upisu lokaciju ne bi ni pustio na forum dok ne ispuni profil. Pola neznas jesul muski ili zenski clanovi.
 
talianu je napisao(la):
To su obični kompleksi!!!
A nick mi je špicnamet od ženine familije gde sam "udat".
Ma to je najmanje vazno bitnije je da si ispunio svoj profil, zna se musko godina toliko mesto-lokacija ta i ta. a kad pgledas polana clanova nemaju ispneno ni lokaciju ni musko-zensko, i sad ti ako oces da mu odgovoris neznas skim imas posla musko zensko odakle je.
 
@ peto1

Prijatelju, slažem se sa Vama, a isto mišljenje sam izneo i urednicima forume na okupljanju u Sremskim Karlovcima.

Moj predlog je da se da razuman rok da svako sredi svoj profil prema propisanim pravilima, a da se nakon toga onemogući aktivno učešće neažurnim članovima dok ne popune svoj profil prema Pravilima foruma.
 
Za nick sam zapisao a sto se lokacije tice, ja sam naveo i tacnu lokaciju gledajuci na kartu ako ljudi traze pa ne mogu da se snadju. Bukvalno se nadje relativna sredina Vojvodine i tu sam... :ppozdrav: :D
 
Bubu je napisao(la):
Za nick sam zapisao a sto se lokacije tice, ja sam naveo i tacnu lokaciju gledajuci na kartu ako ljudi traze pa ne mogu da se snadju. Bukvalno se nadje relativna sredina Vojvodine i tu sam... :ppozdrav: :D
Ok bubu ali mi nismo ovde kao na filmu nacionalno blago pa da baratamo sa mapama i da trazimo sredinu ili krajeve,kratko i jasno tu i tu a ko nece da da svoje informacije ili svoje slike u profilu neka se brise... mozda je to strogo ali uslov da ostanes na forumu nije veliki ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh